سیتروئن بیاند جدید وارد بازار چین شد
با قیمت 23300 تا 34200 دلار منتشر شده در ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

جوینت ونچر دانگ فنگ پژو و سیتروئن، نسخه جدیدی از سیتروئن C5 را با نام بیاند(Beyond) به بازار خودروی چین عرضه کرد.

به گزارش خودروم، سیتروئن بیاند(Beyond) جدید یک SUV کامپکت بوده و توسط جوینت ونچر دانگ‌فنگ پژو و سیتروئن به فروش می‌رسد. بیاند همان C5 ایرکراس بوده و اکنون همراه با تغییر نام، کمی هم بروزرسانی شده است؛ چون در چین معمولاً مدل‌های قدیمی با تغییر نام و بروزرسانی طراحی، به عنوان خودروهای جدید عرضه می‌شوند. سیتروئن بیاند سه نسخه دارد و پیش فروش ان از 14 جولای با قیمت 23300 تا 34200 دلار آغاز شروع خواهد شد. نسخه قدیمی C5 ایرکراس در چین با نام Tianyi عرضه می‌شد و حالا نام آن بیاند بوده و فقط کمی تغییر کرده است.

ستون D مشکی رنگ بوده و ما را به یاد سقف شناور می‌اندازند. دور پنجره‌ها با نوارهایی از جنس کروم پوشیده شده و سقف به رنگ مشکی است. رینگ‌ها طرحی گلبرگی شکل دارند و ابعاد خودرو 4510، 1860 و 1705 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور 2730 میلی‌متر است. نشان سیتروئن در جلوی کاپوت و با رنگی خاکستری در میانه جلو پنجره قرار دارد. تزئینات کرومی جلو پنجره و ترکیب آن با رنگ مشکی، خودرو را اسپرت کرده‌اند. در قسمت عقب گرافیک چراغ‌ها و سپر بزرگ و مشکی رنگ نظر ما را به خود جلب می‌کند.

چیدمان فضای داخلی T شکل بوده و خودرو دارای یک صفحه‌ی کیلومتر شمار 10 اینچی و صفحه‌ی اطلاعات و سرگرمی 12.3 اینچی است و فرمان نیز دو پره و صاف است. سیتروئن بیاند به سیستم تعامل صوتی، بروزرسانی OTA، شارژر بی‌سیم، کنترل از راه دور و سیستم‌های پیشرفته کمک راننده مجهز شده و اولین مدل از محصولات سیتروئن است که از ناوبری AR استفاده کرده و تصاویر واقعی ضبط شده با دوربین را به همراه نقشه نمایش می‌دهد.

همان گونه که گفته شد؛ سیتروئن بیاند 3 نسخه متفاوت دارد. مدل اول از موتور 1.6 لیتری توربو با قدرت 172 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن‌متر استفاده کرده و توان پیشرانه را به وسیله جعبه دنده 8 سرعته دستی یا اتوماتیک به محور جلو منتقل می‌کند. مدل دوم از موتور 1.8 لیتری توربو با قدرت 207 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتن‌متر استفاده کرده و توان پیشرانه را به وسیله جعبه دنده 8 سرعته دستی یا اتوماتیک به محور جلو انتقال می‌دهد. مدل سوم یک خودروی پلاگین هیبرید با قدرت 296 اسب بخار و گشتاور 520 نیوتن‌متر است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.