نسخه ویژه storm ash چانگان CS55 پلاس معرفی شد
منتشر شده در ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷
نسخه ویژه storm ash چانگان CS55 پلاس

چانگان با همکاری تنسنت نسخه خاص و ویژه storm ash یا خاکستری دودی مدل CS55 پلاس را به تولید رسانده وارد بازار چین می‌کند.

به گزارش خودروم، چانگان به عنوان یکی از خودروسازان مطرح چینی در تاریخ 31 آگوست 2022؛ نسخه storm ash یا خاکستری دودی کراس‌اوور CS55 پلاس را معرفی کرد. نسخه مزبور به شکل محدود تولید شده و حاصل همکاری مشترک چانگان اتومبیل و تنسنت(Tencent) است. از نسخه ویژه کراس‌اوور مزبور، تنها 555 نسخه به تولید رسیده و قیمت آن بیش از 18 هزار دلار خواهد بود. مشتریان چینی در صورت خرید این خودرو می‌توانند از هدایای انحصاری، مالی و… برخوردار شوند.

نسخه ویژه storm ash چانگان CS55 پلاس

از نظر ظاهری، نسخه storm ash چانگان CS55 تفاوت چندانی با نمونه معمولی و متداول موجود در بازار چین ندارد؛ اما از رنگ جدیدی برخوردار است. به موجب استفاده از رنگ آمیزی ویژه موسوم به خاکستری دودی، چهره خودرو چشم نوازتر شده و شخصیت آن افزایش یافته است. در نمای جلو شاهد بکارگیری طراحی یکپارچه‌ای در جلوپنجره و چراغ‌ها هستیم. همچنین از نوارهای نارنجی رنگ برای تزئین CS55 استفاده شده و چهره خودرو در نمای جلو به واسطه بکارگیری تزئینات یادشده، خاص و اسپرت‌تر به نظر می‌رسد.

نسخه ویژه storm ash چانگان CS55 پلاس

در نمای کناری، خط شخصیت روی بدنه، خودرو را به دو قسمت تقسیم کرده و تا چراغ‌های عقب امتداد می‌یابد. این خط با امتداد خود از درب جلو تا چرخ‌های عقب، خودرو را تهاجمی‌تر کرده و در عین حال بکارگیری رنگ نارنجی در رینگ‌ها و رکاب‌ها، تضادی قابل قبول با رنگ آمیزی خاکستری بدنه خودرو ایجاد می‌کند و زیبایی بصری چانگان CS55 را دو چندان کرده است.

نسخه ویژه storm ash چانگان CS55 پلاس

در عقب شاهد طراحی معمولی هستیم. چراغ‌های این قسمت متصل بوده و شمایل کلی آنها باریک و نازک است. همچنین دو خروجی اگزوز به چانگان CS55 اضافه شده و در قسمت انتهایی سقف نیز اسپویلری کوچک وجود دارد که بخوبی نقش تزئینی خود را ایفا می‌کند.

نسخه ویژه storm ash چانگان CS55 پلاس

فضای داخل کابین، همچون گذشته دارای طراحی نسبتاً منحصر به فردی است. فرمان، صفحه کنترل مرکزی و پنل ابزار LCD ظاهری سه بعدی و نسبتاً قوی دارند. از نظر پیشرانه، نسخه storm ash چانگان CS55 دارای موتور 1,5 لیتری توربو از سری نهنگ آبی با قدرت 188 اسب بخار بوده و حداکثر گشتاور آن 300 نیوت‌ متر است. قدرت پیشرانه توسط جعبه دنده 7 سرعته دو کلاچه به محور جلو منتقل می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.