نسخه جدید چانگان UNI-T با تغییرات ظاهری جزئی معرفی شد
با اسپویلر عقب و جزئیاتی رنگی! منتشر شده در ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

چانگان نسخه جدید UNI-T را با تغییراتی جزئی در ظاهر و تزئینات بدنه معرفی کرد.

به گزارش خودروم، به تازگی رسانه‌های چینی از طریق وزارت صنعت و فناوری اطلاعات این کشور، متوجه معرفی یک نسخه جدید از خودروی چانگان UNI-T شده‌اند. براساس تصاویر منتشر شده؛ بزرگترین تغییر مدل جدید چانگان UNI-T را باید افزوده شدن اسپویلر عقب دانست. این تغییر محصول متفاوت چانگان را اسپرت‌تر کرده و مطابق با سبک کلی طراحی بروز و نوآورانه آن است.

علاوه بر اسپویلر عقب، چانگان سه رینگ جدید برای مدل UNI-T در نظر گرفته است. همچنین شکل و تزئین آینه‌های جانبه تغییر داشته و دستگیره‌های درب مخفی را می توان با رنگی متضاد نسبت به بدنه اصلی خودرو انتخاب کرد. همچنین امکان سفارش دفیوزهای رنگی در قسمت عقب، جلو و کناره‌ها وجود دارد و خریداران چینی از این پس می‌توانند از تزئینات جدید چانگان UNI-T استفاده کنند. البته یکی از خاص‌ترین تزئینات جدید UNI-T را باید انتخاب رنگ قوس سقف دانست و براساس تصاویر منتشر شده می‌توان این قسمت را به رنگ‌های مختلفی مانند زرد، قرمز، نارنجی و… سفارش داد.

مدل جدید چانگان UNI-T از قدرت موتور جدید 1.5 لیتری توربو موسوم به نهنگ آبی با توان 185 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتن‌متر استفاده کرده و قدرت را با بهره‌گیری از جعبه‌دنده‌ای 7 سرعته به محور جلو منتقل خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.