افزایش 6 درصدی فروش مرسدس بنز در بازار چین
منتشر شده در ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

غول خودروساز آلمانی مرسدس بنز در نیمه نخست سال 2022 شاهد افزایش 6 درصدی فروش محصولات خود در بزرگترین بازار خودروی جهان نسبت به مدت زمان مشابه در سال قبل بود.

به گزارش خودروم، مرسدس بنز در شش ماه گذشته بیش از 985200 خودرو در سراسر جهان فروخت که از این تعداد با فروش 355800 خودرو در چین و معادل با 36.11 درصد از مجموع آمار فروش خود در مدت یاد شده؛ رکوردی جدید به ثبت رساند.

فروش سری مرسدس EQ در سه ماه دوم سال 2022 نسبت به سه ماه اول، 28 درصد افزایش یافت. حجم فروش سدان‌های کلاس S نیز نسبت به سال گذشته 13 درصد افزایش داشته و فروش خودروهای لوکس مرسدس میباخ در سه ماه دوم سال 2022 نسبت به دوره مشابه در سال قبل حدود 62 درصد افزایش یافته و در مجموع آمار فروش مرسدس بنز رو به بهبود است.

به گزارش خودروم، مرسدس تا پایان سال 2022 تقریباً 21 مدل جدید شامل 8 خودروی پاک را در بازار چین عرضه خواهد کرد. برجسته‌ترین مدل از محصولات جدید مرسدس، خودروی EQE ساخت چین و مونتاژ شده در کارخانه Shunyi است که بزودی وارد بازار چین می‌شود. به غیر از مدل EQE اولین شاسی‌بلند 7 نفره از سری EQS و EQ با باتری‌های الکتریکی در اختیار مصرف کنندگان چینی قرار خواهند گرفت.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.