تصاویر وانت جدید چانگان بدون پوشش استتاری منتشر شد
منتشر شده در ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱
وانت پیکاپ جدید چانگان بدون پوشش استتاری

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، تصاویری از وانت جدید چانگان بدون پوشش استتاری منتشر کرد.

به گزارش خودروم، پیش از این چانگان تصاویری از وانت جدید خود با پوشش استتاری بسیار سنگین منتشر کرده بود. اکنون وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، تصاویری بدون پوشش استتاری از وانت جدید چانگان منتشر کرده و حالا ما می‌توانیم به خوبی نگاهی به محصول جدید چانگان بی‌اندازیم. این وانت احتملاً دارای چندین نسخه 2 لیتری توربو دیزل و بنزینی خواهد بود و در حال حاضر اسنایپر یا لانتوو نامگذاری شده است؛ اما به نظر می‌رسد که نام های یادشده نهایی نبوده و برای پی بُرد به نام اصلی این وانت باید فعلاً منتظر بود.

با نگاهی به تصاویر منتشر شده؛ در جلو شاهد بکارگیری جلو پنجره‌ای جدید، بزرگ و منحصر به فرد هستیم. این جلو پنجره شش ضلعی با بهره‌گیری از قابی ضخیم و سه بعدی تزئین شده و در داخل آن از توری‌های افقی شکل استفاده می‌شود. در بالای جلو پنجره نیز از نوار لامپ‌های LED استفاده شده و دو کاسه چرا‌ ها و مه شکن در دو طرف جلوی خودرو را به یکدیگر متصل کرده‌اند.

وانت پیکاپ جدید چانگان بدون پوشش استتاری

وانت جدید چانگان، نسخه آفرود (وانت قرمز رنگ موجود در تصاویر) هم دارد و برای نامگذاری آن از پسوند PRO استفاده است. براساس تصاویر موجود، باید گفت که این نسخه به لاستیک‌هایی مخصوص و مناسب برای بی‌راهنوری مجهز شده و برای تزئین بدنه آن از رنگ آمیزی و استیکرهای مشکی رنگ استفاده می‌شود. از نظر ابعاد وانت جدید چانگان در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 5,600، 1,930 و 1,865 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور 3,430 میلی‌متر است. این اعداد در نسخه آفرود به ترتیب در طول، عرض و ارتفاع 5,600، 1,945 و 1,875 میلی‌متر هستند. اندازه قسمت بار نیز 1,850/1,595/500 میلی‌متر است.

احتمالاً نسخه دیزلی وانت جدید چانگان از موتور 2 لیتری توربو GW4D20M و مشابه با گریت‌وال گان با قدرت 160 اسب بخار بهره بُرده و نسخه بنزینی هم از موتور دو لیتری JL486ZQ5 از سری پیشرانه‌های نهنگ آبی چانگان با قدرت 233 اسب بخار استفاده می‌کند. نسخه بنزینی وانت جدید چانگان دو دیفرانسیل خواهد بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.