بی وای دی در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 حاضر می‌شود
منتشر شده در ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

بی وای دی امسال با مجموعی از تولیدات جدید خود در نمایشگاه خودروی پاریس 2022 حضور خواهد داشت.

به گزارش خودروم، بی وای دی با صدور بیانیه‌ای از حضور خود در نمایشگاه خودروی پاریس خبر داد. نمایشگاه خودروی پاریس 2022 در ماه اکتبر سال جاری برگزار شده و بی وای دی برای جلب نظر علاقه‌مندان اروپایی مجموعه‌ای از خودروهای جدید خود مانند سانگ پلاس، یوان پلاس، دلفین و سیل را به نمایش خواهد گذاشت.

نمایشگاه خودروی پاریس هر دو سال یکبار برگزار می‌شود و به دلیل همه‌گیری بیماری کووید 19 پس از چهار سال غیبت دوباره میزبان بازدیدکنندگان و عموم علاقه‌مندان به خودرو می‌شود. همزمان با نمایشگاه خودروی پاریس 2022 که به نام هفته خودرو پاریس شناخته می‌شود؛ نمایشگاه Equip Auto یا نمایشگاه بین‌المللی قطعات و تجهیزات خودرو پاریس نیز از 17 تا 23 اکتبر 2022 برگزار خواهد شد.

بی وای دی در نیمه اول سال جاری میلادی بیش از 640 هزار خودروی پاک را به فروش رساند و نسبت به سال قبل 165,4 درصد رشد را تجربه کرد. همچنین میزان فروش تجمعی خودروهای پاک این کمپانی چینی به بیش از 2.1 میلیون دستگاه رسید. بی وای دی با بیش از 27 سال تجربه و تحقیق و توسعه در رابطه با باتری‌ها، اکنون به پیشرفت‌های فراوانی دست یافته و تولیداتی بر پایه سیستم هیبریدی فوق‌العاده DM-i، پلتفرم الکتریکی 3,0 و باتری‌های جدید دارد.

بی وای دی اولین خودروساز جهان است که تولید خودروهای احتراقی را متوقف کرده و تنها بر تولید خودورهای پاک متمرکز خواهد شد. این خودروساز چینی تنها شرکت جهان است که تمام فناوری‌های اصلی مورد نیاز برای ساخت خودروهای الکتریکی، باتری، موتور و تراشه را در اختیار دارد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.