آغاز تحویل نیو ET7 در چهار کشور اروپایی
شروع بلند پروازی چینی‌ها منتشر شده در ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹
نیو / Nio

تحویل نیو ET7 در چهار کشور اروپایی آلمان، هلند، دانمارک و سوئد آغاز شد و این برند چینی گامی مهم برای توسعه تجارت خارجی خود برداشت.

به گزارش خودروم، نیو روز سه‌شنبه با صدور بیانیه‌ای از تحویل سدان تمام الکتریکی ET7 به مشتریان خود در چهار کشور اروپایی آلمان، هلند، دانمارک و سوئد خبر داد. نیو این اتفاق را نشانه‌ای از پیشرفت قابل توجه خود برای توسعه هر چه بیشتر تجارت آنها در خارج از مرزهای چین دانسته است.

به گفته نیو، تحویل ET7 در آلمان بلافاصله پس از برگزاری رویدادی به نام A New Horizon توسط نیو برلین آغاز شد و همزمان نیو اولین نسخه از ET7های مشتریان هلندی خود را تحویل داده و در حال حاضر نیز مشغول تحویل سفارش‌های مشتریان دانمارکی و سوئدی است.

نیو برلین به عنوان استارتاپی چینی و فعال در زمینه ساخت خودروهای الکتریکی اعلام کرد که بزودی مدل‌های جدیدتر EL7، ET7 و ET5 را به مشتریان خود در چهار کشور یادشده تحویل خواهد داد.

همچنین نیو شبکه فروش و خدمات پس از فروش خود در کشورهای مزبور را توسعه می‌دهد و مرکز نیو در برلین نیز بزودی بازگشایی خواهد شد. نیو هم اکنون در شهرهای هامبورگ، فرانکفورت، دوسلدورف، آمستردام، روتردام، کپنهاگ، استکهلم و گوتبورگ مشغول ساخت مراکز خود بوده و بزودی از آنها بهره‌برداری می‌کند.

علاوه بر این، نیو برنامه‌هایی برای احداث ایستگاه‌های شارژ مطابق با استانداردهای اروپایی دارد و تا پایان سال 20 ایستگاه تعویض باتری در اروپا راه‌اندازی کرده و تعداد آنها را تا سال 2023 به 120 عدد می‌رساند. نیو می‌خواهد که تا سال 2025 حدود 1 هزار ایستگاه تعویض باتری در خارج از چین بسازد که بیشتر آنها در اروپا مستقر هستند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.