نیو ET7 پنج ستاره ایمنی یورو انکپ را دریافت کرد
چینی‌های ایمن! منتشر شده در ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
تست تصادف نیو ET7 در یورو انکپ

یورو انکپ نتایح تست تصادف نیو ET7 را اعلام کرد و براساس آزمایش‌های این موسسه ایمنی، خودروی چینی یادشده پنج ستاره ایمنی دریافت کرده است.

به گزارش خودروم، خودروساز چینی نیو چند روز پیش اعلام کرد که خودروی نیو ET7 پنج ستاره ایمنی یورو انکپ را دریافت کرده است. نکته مهم این موضوع بوده که چند روز پیش هم نیو ET7 برنده جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان شد.

این خودروی چینی توانست امتیاز 91 درصد ایمنی برای سرنشینان، 87 درصد ایمنی برای کودکان، 73 درصد ایمنی برای آسی‌پذیری جاده و 95 درصد ایمنی برای سیستم‌های کمکی دریافت کند.

تست تصادف نیو ET7 در یورو انکپ

در تصادف ایمنی سرنشینان، امتیاز برخودر از جلو این خودرو 13,8 از 16 بود. امتیاز برخورد از بغل 15,5 از 16 است. امتیاز برخورد از عقب 3,6 از 4 و امتیاز سهولت امداد و تجات 2 از 2 است. مجموع امتیازات این نیو ET7 در بخش ایمنی سرنشینان 34,8 در نظر گرفته شده است. این رقم در مباحث مرتبط به ایمنی کودکان، ایمنی جاده‌ای به ترتیب 43 و 24,6 از 36 است. همچنین امتیاز حفاظت از عابران پیاده در تصادف این خودرو با توجه به ترمز اضطراری خودکار 14,9 از 18 است.

تست تصادف نیو ET7 در یورو انکپ

یورو انکپ درباره نیو ET7 می‌گوید که این خودرو سطح حفاظت یکسانی برای تمام سرنشینان با اندازه‌ها و موقعیت‌های گوناگون فراهم کرده و ایمنی تمام نواحی حیاتی بدن را تضمین می‌کند. نتایج این تست‌ها برای برخورد خودرو به همراه سرنشینان 6 و 10 ساله هم تقریباً یکسان بوده و حتی سرنشین 1 ساله هم مورد آزمایش قرار گرفته است. سطح حفاظت فردی بدن از نقاط کلیدی بسیار خوب بوده و این خودرو امتیاز بالایی دریافت کرد.

تست تصادف نیو ET7 در یورو انکپ

از نظر سیستم‌های ایمنی، نیو ET7 امتیاز 15,2 را به خود اختصاص داد. ادر این میان سیستک کمکی کنترل سرعت و نظارت بر وضعیت سرنشین امتیاز کامل 3 را دریافت کرد. سیستم کمکی حرکت بین خودرو امتیاز 3,4 از 4 را دریافت کرده و سیستم ترمز اضطراری خودکار امتیاز 5,7 از 6 را کسب کرده است.

به گفته یورو انکپ سیستم ترمز اضطراری نیو ET7 به خوبی در آزمایش برخورد با سایر وسایل نقلیه عمل می‌کند. سیستم‌های یادآور کمربند ایمنی روی هر دو صندلی جلو و عقب به شکل استاندارد وجود دارند. سیستم تشخیص خستگی راننده به شکل استاندارد ارائه شده و و سیستم کمکی خروج از خط حرکتی به آرامی و هنگامی که از خط حرکتی منحرف شوید؛ مسیر خودرو را اصلاح کرده و در مواقع اضطراری با کم کردن سرعت مداخله می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.