نیو ET7 برنده جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان شد
افتخار بزرگ برای خودروساز چینی منتشر شده در ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵
نیو ET7 برنده جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان

خودروساز چینی نیو به افتخار بزرگ دست یافت و برنده جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان با مدل ET7 شد.

به گزارش خودروم، برند جدید و چینی نیو به تازگی با مدل‌های EL7، ET7 و ET5 وارد بازار اروپا شده و در حال حاضر موفق به دریافت یک جایزه مهم شده است. در 9 نوامبر 2022 سدان نیو ET7 برند جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان شد. این جایزه اولین افتخار سدان الکتریکی ممتاز چینی‌ها در قاره سبز است.

خودروی جدید نیو ET7 به عنوان بهترین مدل در رده کلاس متوسط و بالا انتخاب شده و نیو اولین تولیدکننده خودرو است که تنها چند هفته پس از حضور در بازار آلمان، این جایزه ارزنده را به دست می‌آورد. فرمان طلایی(Golden Steering Wheel) یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جوایز در صنعت خودروسازی است و از سال 1976 به بهترین مدل‌های جدید خودرو در آلمان اهداء می‌شود.

نیو ET7 برنده جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان

امسال در مجموع 47 مدل جدید در 11 دسته مختلف برای دریافت جایزه فرمان طلایی 2022 با یکدیگر به رقابت پرداخته‌اند و هر دسته به شکل جداگانه توسط یک هیئت متخصص مورد ارزیابی قرار گرفت. برنده از طریق مجموع آرای علاقه‌مندان و امتیاز ارزیابی هیئت داوران انتخاب می‌شود.

سردبیر مجله Automotive AUTO BILD که این جایزه معتبر را به رالف کرانز به عنوان مدیرکل نیو در المان اعطا کرد می‌گوید: «نیو ET7 تقریباً همه اعضاء هیئت داوران جایزه فرمان طلایی را شگفت زده کرد و توانست آنها را متقاعد کند». رالف کرانز نیز دریافت این جایزه را اثبات دوباره اعتبار نیو می‌داند. به گفته او آنها بازخوردهای مثبت زیادی در طول برگزاری تست درایو نیو در هفته‌های گذشته دریافت کرده‌اند و او تاکید می‌کند که آنها خودروی الکتریکی بسیار قابل توجهی دارند که آماده رقابت با بهترین‌ها است.

نیو ET7 برنده جایزه فرمان طلایی 2022 آلمان

سدان پرچمدار نیو ET7، چهارمین محصول تولیدی برند NIO و اولین خودروی این کمپانی است که از لیدار استفاده می‌کند. این کمپانی خودروی مزبور را در سه مدل استاندارد، Long Life و Ultra Long Life و با قیمت 67600 تا 79100 دلار به فروش می‌رساند.

نسخه استاندارد این خودرو براساس استاندارد WLTP و با توجه به باتری 75 کیلووات ساعتی حدود 445 کیلومتر بُرد دارد. نسخه دوم نیز به باتری 100 کیلووات ساعتی مجهز شده و 580 کیلومتر بُرد دارد. این خودرو به دو پیشرانه الکتریکی 180 کیلوواتی بر روی محور جلو و 300 کیلوواتی بر روی مخور عقب مجهز شده و قدرتی معادل با 661 اسب بخار و 850 نیوتن‌متر گشتاور دارد.

جایزه فرمان طلایی چیست؟

فرمان طلایی(Golden Steering Wheel) یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جوایز در صنعت خودروسازی است و از سال 1976 به بهترین مدل‌های جدید خودرو در آلمان اهداء می‌شود.

جایزه فرمان طلایی 2022

امسال در مجموع 47 مدل جدید در 11 دسته مختلف برای دریافت جایزه فرمان طلایی 2022 با یکدیگر به رقابت پرداختند و هر دسته به شکل جداگانه توسط یک هیئت متخصص مورد ارزیابی قرار گرفت. برنده از طریق مجموع آرای علاقه‌مندان و امتیاز ارزیابی هیئت داوران انتخاب می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها تیتر یک
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.