نیو ET7 برنده جایزه خودرو سال سوئد شد
افتخاری دیگر منتشر شده در ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰
نیو ET7

یک مجله معتبر خودرویی با بررسی‌های مختلف خود بر روی محصولات موجود در بازار سوئد، جایزه خودرو سال این کشور را به نیو ET7 اختصاص داد.

به گزارش خودروم، این جایزه معتبر توسط یکی از مجلات خودرویی پیشرو سوئد به نام Auto Motor & Sport Sverige اهدا می‌شود. تیم تحریریه مجل یادشده نیو ET7 را به عنوان خودروی سال و همچنین بهترین خودرو در کلاس محصولات لوکس انتخاب کردند. برند جدید چینی‌ها اکنون در حال یک خانه تکانی بزرک است. تجربه یک رانندگی خوب با قیمتی عالی از ویژکی‌های این خودرو عنوان شده است. هفته گذشته نیو اولین Space خود را در استکهلم افتتاح کرده بود.

از زمان ورود نیو به بازار اتحاریه اروپا در ماه اکتیر 2022، سدان ET7 دو جایزه معتبر دریافت کرده است. این خودرو ابتدا در آلمان برنده جایزه فرمان طلایی شد و بعد از شکست مرسدس EQS و تسلا مدل Y به عنوان برترین پیشتاز فناوری سال در دانمارک دست یافت.

در دسامبر 2022 نیز نیو در رقابت جایزه خودروی سال نروژ به مقام دوم رسید. هئیت داوران نروژی طراحی زیبا، فضای عالی و راحتی بالا به همراه قدرت مناسب را از عناصری دانست که باعث می‌شوند ET7 طرفداران زیادی پیدا کند. در این رقابت فوکس واگن ID.Buzz به مقام نخست رسید.

نیو در حال تکمیل زیرساخت‌های خود در اروپا است. در 16 دسامبر این برند چینی نخستین نمایشگاه خود در اتحایه اروپا را در برلین افتتاح کرد. دومین نمایشگاه این کمپانی نیز در اسلو افتتاح شد. نیو به دنبال تشکیل شبکه‌ای از نمایندگی‌]ا با 20 شعبه در اروپا است.

نیو بزودی از دو مدل جدید رونمایی می‌کند. یکی از خودروهای جدید این برند مدل 2023 نیو ES8 براساس پلتفرم جدید NT2 است و اطلاعاتی درباره دومین مدل فاش نشده است؛ اما احتمالاً با ما مدل استیشن نیو ET5 روبرو خواهیم شد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.