مدل 2023 جیلی ژینگروی سدان رسماً معرفی شد؛ باوقار و قدرتمند
مجهز به موتور ولوو منتشر شده در ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

جیلی رسماً سدان ژینگروی 2023 را معرفی کرد. این خودرو از موتور 2 لیتری توربو ولوو استفاده کرده و 188 اسب بخار قدرت دارد.

به گزارش خودروم، کمپانی جیلی رسماً مدل 2023 جیلی ژینگروی(Xingrui) سدان یا زینگروی را معرفی کرد و از هم اکنون خریداران چینی با پرداخت مبلغی بین 17 هزار دلار تا 21600 دلار می‌توانند آن را خریداری کنند. بزرگترین تغییر مدل 2023 ژینگروی را باید بهینه‌سازی و ارتقاء ظاهری آن دانست. اکنون شکل و ظاهر جلوی خودرو دارای شخصیتی انحصاری شده است و جیلی همچنان در ژینگروی 2023 از موتور 2 لیتری توربو استفاده خواهد کرد.

همان گونه که بیان شد؛ بزرگترین تغییر سدان ژینگروی جدید را باید دگرگونی جزئی ظاهر آن دانست. این خودرو از نظر بصری دارای جلو پنجره‌ای جدید به شکل آبشاری سبز و آبی رنگ بوده که بهره‌گیری از آن چهره خودرو را محکم و شیک‌تر کرده است. جیلی نسخه‌ای خاص به نام Only This Green را نیز برای ژینگروی سدان در نظر گرفته و در نسخه مزبور از رنگ سبزی ویژه برروی بدنه، داخل و… خودرو استفاه می‌شود. همچنین جیلی به منظور رفع نیازهای کاربران جوان امکان افزودن کیت‌های بدنه و آپشن‌هایی مانند بال عقب، چهار اگزوز خروجی و… را به ژینگروی 2023 می‌افزاید تا به این ترتیب ظاهری ظریف و پویاتر را به مشتریان خود عرضه کند.

سدان ژینگروی 2023 به عوان یک خودروی جمع و جور شناخته می‌شود؛ اما ابعاد آن 4785، 1869 و 1469 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور نیز 2800 میلی‌متر است که با این حساب ما با خودرویی سایز متوسط روبرور هستیم. فضای داخلی از نظر ظاهری، مانند مدل قبلی است؛ اما امکانات قابل توجهی در داخل کابین وجود دارد و اگر نسخه Only This Green را خریداری کنید؛ خودروی شما به پوشش آلکانتری جیر خاکستری با تودوزی‌های سبز و… مجهز می‌شود. مدل 2023 جیلی ژینگروی به صفحه کیلومتر LCD، صفحه اطلاعات و سرگرمی دیجیتال با ابعاد 12.3 اینچ، شارژر بی سیم تلفن همراه، سیستم استعلام وضعیت خودرو، رادار پارک، ترمز دستی برقی، سیستم Geely Galaxy OS، رانندگی هوشمند سطح 2 و… مجهز شده است.

جیلی ژینگروی 2023 با بهره‌گیری از پلتفرم CMA و توسعه یافته توسط جیلی و ولوو ساخته شده و به همین خاطر از موتور 2 لیتری توربو Drive-E ولوو با جعبه‌دنده‌ای 7 سرعته و دوکلاچه استفاده می‌کند. موتور 188 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن‌متر گشتاور دارد. سیستم تعلیق جلو از نوع مستقل مک فرسون بوده و در عقب از سیستم تعلیق مستقل چند میله‌ای استفاده شده است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.