لوتوس تایپ 133 با قدرت 600 اسب بخار معرفی می شود
منتشر شده در ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

اخباری جدیدی از کمپانی لوتوس منتشر شده و اکنون می‌دانیم که لوتوس تایپ 133 به عنوان یک کوپه چهار درب و تمام برقی برای رقابت با محصولاتی مانند پورشه تایکان در سال 2023 روانه بازار جهانی خواهد شد.

به گزارش خودروم،  اخباری جدیدی از کمپانی لوتوس منتشر شده و اکنون می‌دانیم که لوتوس تایپ 133 به عنوان یک کوپه چهار درب و تمام برقی برای رقابت با محصولاتی مانند پورشه تایکان در سال 2023 روانه بازار جهانی خواهد شد. برخی از امکانات و فناوری‌های به کار رفته در لوتوس تایپ 133 در چین تولید شده و احتمالاً مدل نهایی قدرتی نزدیک به 600 اسب بخار دارد.

لوتوس در پاسخ به این سوأل که آیا از پیشرفت‌های پروژه توسعه پولستار 5 در تایپ 133 استفاده می‌شود یا نه؟ پاسخی مثبت داد، اما گفت که نوع فناوری‌های به کار رفته در دو محصول متفاوت بوده و هر کدام شخصیت منحصر به فرد خود را دارند؛ چون لوتوس و پولستار دو شرکت متفاوت بوده و لوتوس به عنوان برندی لوکوس و عملگرا، روح محصولات خود را به مدل تایپ 133 دمیده است.

در حال حاضر طراحی و شمایل اصلی محصول لوتوس نهایی شده و می‌دانیم که در آینده هم از سنت‌های لوتوس پیروی می‌کند. نام تایپ 133 با حرف E در ابتدای کلمات درج خواهد شد. محصول جدید لوتوس به فناوری چرا‌غ‌های راهنمای فعال عقب، سیستم تعلیق بادی و… مجهز شده و تقریباً از نظر فناوری و میزان به کارگیری آنها با مدل لوتوس ELETRE برابری می‌کند.

با توجه به نکات موجود در رابطه با توان لوتوس ELETRE، انتظار می‌رود که تایپ 133 دارای چهار چرخ متحرک و دو پیشرانه مجزا باشد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.