CATL باتری محصولات الکتریکی دایهاتسو را تامین می‌کند
غول بزرگ‌تر شد! منتشر شده در ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸
CATL باتری محصولات الکتریکی دایهاتسو را تامین می‌کند

با امضاء تفاهم‌نامه‌ای CATL به عنوان تامین کننده باتری محصولات دایهاتسو فعالیت می‌کند.

به گزارش خودروم، شرکت فناوری محدود آمپرکس موسوم به CATL و خودروساز ژاپنی دایهاتسو به تازگی یک تفاهم‌نامه همکاری استراتژیک در زمینه تامین باتری و فناوری‌های مرتبط به آن امضاء کردند و با توجه به روند الکتریکی‌سازی برند ژاپنی، CATL به عنوان غول باتری سازی چین در کنار این خودروساز مطرح قرار خواهد گرفت.

براساس قرداد مزبور CATL باتری‌های مورد نیاز وسایل نقلیه دایهاتسو را که یکی از شرکت‌های پیشرو و قدیمی ژاپنی در بخش خودروهای سواری کوچک است؛ فراهم خواهد کرد.

دایهاتسو با استفاده از باتری‌های پیشرفته CATL، ظرفیت تولید و عملکرد خودروهای الکتریکی و مقرون به صرفه خود را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد. همچنین همکاری دایهاتسو ژاپن با شرکت CATL چین به دستیابی این شرکت به اهداف خود برای ساخت خودروهای الکتریکی و عدم انتشار گازهای الاینده کمک خواهد کرد.

شرکت CATL این همکاری را گامی مهم برای گسترش نفوذ خود در بازار جهانی می‌داند؛ چون هم اکنون در حال بررسی همکاری‌های متنوعی برای حضور گسترده‌تر در بازارهای منطقه‌ای از جمله ژاپن و آسیای جنوب شرقی است. بنابراین کمپانی چینی همواره خودروسازان را به الکتریکی سازی و پیش بُرد سریع‌تر این روند تشویق می‌کند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.