لوگوی یانگ وانگ برند جدید BYD رونمایی شد
نماد قدرت منتشر شده در ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
Yangwang logo / لوگو یانگ وانگ

بی وای دی از لوگوی برند جدید پیشتاز و فناورانه خود به نام یانگ ونگ با استفاده از الگوی خط چینی قدیمی رونمایی کرده است.

به گزارش خودروم، کمپانی بی وای دی از طریق یکی از حساب‌های کاربری خود در پلتفرم اجتماعی وی چت، از لوگوی جدید برند ثبت شده یانگ وانگ رونمایی کرد. این برند جدید وظیفه تولید خودروهای لوکس مبتنی بر انرژی‌های جدید را برعهده دارد.

این خودروساز گفت که این لوگو برگرفته از یک خط چینی قدیمی به نام اوراکل استخوانی و به معنی قدرت بوده و نشانی از فناوری و مسیر پیش روی برند یانگ وانگ است. شکل زیگزاگی این لوگو نشان دهنده روح جستجوگر و بی باک این برند است.

بی وای دی در اوایل نوامبر 2022 از نام برند جدید خودروهای پیشرفته خود یعنی یانگ وانگ رونمایی کرد. به گفته این شرکت، یانگ وانگ نه تنها نمادی به عنوان منعکس کننده حس غریزی انسان برای کنجکاوی و کسب دانش است؛ بلکه روح شجاعت، نترسی و کاوش را تجسم می‌کند.

به گفته بی وای دی برند یانگ وانگ خودروهایی پیشرفته را با فناوری‌ بالا تولید می‌کند. این برند در راس زنجیره صنعتی کامل بی وای دی قرار داد و از آخرین پیشرفت‌های فناوری و ایده‌های نوآورانه بی وای دی با هدف ارتقاء و توسعه خودروهای مبتنی بر انرژی پاک برای رسیدن به سطح بالایی از ایمنی و عملکرد بهره می‌برد.

بی وای دی در جلسه‌ای با حضور سرمایه‌گذاران خود فاش کرد که از یک فناوری پیشرفته و حاص برای اولین بار در نخستین خودروی برند یانگ ونگ استفاده می‌کند. قیمت این خودرو بیش از 143 هزار دلار بوده و یکی آفرودر سطح بالا خواهد بود.

نخستین خودرو یانگ وانگ هنوز معرفی نشده است. این خودرو با نام رمز R1 شناخته شده و اخیراً تصاویر جاسوسی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود. براساس تصاویر مزبور ما با یک خودروی آفرودی جعبه‌ای شکل با فاصله‌ای نسبتاً زیاد از سطح زمین روبرو هستیم. طراحی بدنه و شاسی یک تکه، این خودرو را برای عبور از جاده‌های پُر پیچ و تپه‌های شیب‌دار و… آماده کرده است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.