انتشار تصاویر جاسوسی از نسخه جدید و اتوماتیک جک هانتو
منتشر شده در ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷
تصاویر جاسوسی نسخه جدید و اتوماتیک جک هانتو

رسانه‌های چینی تصاویری جاسوسی نسخه جدید و اتوماتیک پیکاپ جک هانتو(JAC Hutu) را منتشر کرده‌اند.

به گزارش خودروم، به تازگی تصاویری جدید و جاسوسی از نسخه آزمایشی مدل جدید جک هانتو(JAC Hutu) منتشر شده است. این خودرو برادر بزرگتر جک T8 بوده و به دلیل مشخصات فنی و ظاهر جالب توجه خود نظر بسیاری از علاقه‌مندان به بازار خودروی چین را جلب کرده است.

تصاویر جاسوسی نسخه جدید و اتوماتیک جک هانتو

با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده؛ باید گفت که جک در مدل هانتو همچنان از چراغ‌های قبلی و گرافیک خاص آنها استفاد کرده است. اما جک قسمت‌هایی از جلوپنجره را استتار کرده و ظاهراً مدل جدید این پیکاپ چینی از جلوپنجره‌ای متفاوت استفاده می‌کند. همچنین آینه‌های جانبی در درون قابی نقره‌ای رنگ قرار گرفته‌اند و جک از رینگ‌های زیبا و چند پره برای پیکاپ بزرگ خود استفاده می‌کند.

تصاویر جاسوسی نسخه جدید و اتوماتیک جک هانتو

فضای داخلی و شمایل کلی کنسول مرکزی تغییر چندانی نسبت به نسخه فعلی نکرده و انتظار داریم که مشخصه‌های کنونی در رابطه با کنسول مرکزی و نمایشگر عمودی این خودرو اعمال شود. البته تنها یک تغییر قابل ذکر و مهم به چشم می‌آید که آن هم استفاده از دسته دنده اتوماتیک در این وانت چهار چرخ متحرک است و به همین خاطر با اطمینان می‌توان گفت که جک نسخه اتوماتیک پیکاپ هانتو را در آینده‌ای نزدیک رونمایی خواهد کرد.

تصاویر جاسوسی نسخه جدید و اتوماتیک جک هانتو

در حال حاضر هیچ اطلاعی درباره مشخصات فنی و پیشرانه خودروی جدید کمپانی جک نداریم؛ اما مدل فعلی با پیشرانه‌های 2 و 2,5 لیتری توربو دیزل و 2,4 لیتری توربو بنزینی عرضه شده و تمام نسخه‌های آن به شکل استاندارد از جعبه دنده 6 سرعته دستی برای انتقال قدرت به چرخ‌ها استفاده می‌کنند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.