تصاویر جاسوسی هاوال H6S هیبریدی منتشر شد
منتشر شده در ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

تصاویر جاسوسی نسخه هیبریدی شاسی‌بلند هاوال H6S منتشر شد.

به گزارش خودروم، در روزهای اخیر تصاویر جاسوسی واضحی از تست جاده‌ای هاول H6S منتشر شده و اکنون می‌توان گفت که پیشرانه 1.5 لیتری و هیبریدی این خودروی جدید به شکل اختصاصی توسط کمپانی گریت وال توسعه یافته است. انتشار تصاویری از H6S هیبریدی بسیار عجیب و غیر منتظره بود؛ چون تا پیش از انتشار تصاویر مزبور، هیچ گزارشی درباره این خودرو وجود نداشت و حتی هاوال هم صحبتی از طراحی و توسعه نسخه هیبریدی HS6 نکرده بود.

فهمیدن این موضوع که نسخه هیبریدی HS6 از نظر طراحی و ظاهر کلی هیچ تفاوتی با نمونه بنزینی آن ندارد؛ کار چندان سخت و دشواری نیست و تنها تفاوت ظاهری دو محصول یادشده را باید افزوده شدن درگاه شارژ در سمت راست و عقب نسخه هیبریدی H6S دانست. خودرویی که تصاویر آن را می‌بینید؛ استتار سنگینی ندارد؛ اما قسمت هایی در جلو و عقب، صندوق عقب و برخی از جزئیات رنگ آمیزی نشده‌اند و بعید نیست که این اقدام هم نوعی استتار باشد؛ چون عمده آزمایش جاده‌ای این خودرو به سیستم انتقال قدرت آن مرتبط است.

محیط داخلی H6S هبیریدی نیز شبیه به نسخه بنزینی آن است و تنها برخی از رنگ‌ها و مواد استفاده شده متفاوت هستند. در حال حاضر اخبار بسیار کمی درباره این خودرو وجود دارد و باید منتظر درز اطلاعات بیشتر از سوی کمپانی گریت وال باشیم.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.