مرکز تعمیر و نگهداری خودروهای برقی کاتل و بوش افتتاح شد
منتشر شده در ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

شرکت‌های کاتل و بوش نخستین مرکز مشترک خدماتی تعمیر و نگهداری خودروهای الکتریکی را در چین افتتاح کردند.

به گزارش خودروم، کاتل با همراهی و حمایت چند شرکت چینی و کمپانی بوش، صد و پنجاهمین نمایندگی اختصاصی و مجاز تعمیر خودروهای برقی را خود را افتتاح کرد. در این مرکز کاتل با همراهی بوش، خدمات جامعی را به خودروهای برقی ارائه داده و خدمات پس از فروش محصولات خود را برعهده گرفته‌ است.

این واحد خدماتی مشترک 2400 متر مساحت داشته و خدماتی جامع و حرفه‌ای را به خودروهای برقی ارائه می‌دهد. با اعلان هشدار خودکار باتری‌های کاتل، مالکان خودروهایی که از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند؛ در صورت نیاز می‌توانند به ایستگاه‌های تعمیر و عیب‌یابی کاتل مراجعه کرده و با شناسایی ایراد فنی و رفع مشکل خودرو با کیفیتی بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از رانندگی با خودروی برقی لذت ببرند.

بوش در ایستگاه‌ها تعمیر و نگهداری جدید کاتل حضور داشته و با بررسی فنی قطعات الکتریکی خودروهای برقی و استفاده از جدیدترین ابزار تعمیر و نگهداری خودرو و… خدماتی سطح بالا را ارائه می‌دهد. علاوه بر این دو طرف براساس کارکرد شبکه و پلتفرم خدمات فنی بوش، به آموزش و پرورش نیروهای ماهر در زمینه ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای برقی می‌پردازند.

کاتل با طرحی آینده‌نگرانه بیش از 150 ایستگاه تعمیر و نگهداری خودروهای برقی در سراسر چین راه‌اندازی کرده و 3 انبار مرکزی به همراه 13 انبار منطقه‌ای با پوشش 200 ناحیه در اختیار دارد. در هر کدام از مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر و نگهداری کاتل، یک سرپرست و 20 کارشناس فنی مشغول فعالیت هستند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.