اولین تصاویر دانگ فنگ منگشی M-Terrain تولیدی
غول چینی منتشر شده در ۰۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
دانگ فنگ منگشی M-Terrain

رسانه‌های چینی برای نخستین بار تصاویری واضح از نسخه تولیدی شاسی بلند عضلانی و الکتریکی دانگ فنگ منگشی M-Terrain منتشر کرده‌اند.

به گزارش خودروم، اولین اولین تصاویر نسخه تولیدی دانگ فنگ منگشی M-Terrain منتشر شد. با نگاهی به عقب این خودرو می‌توان احتمال داد که این اتومبیل عضلانی با نام کنگشی 917 عرضه شود. برای ساخت مصحول یادشده از پلتفرم هوشمند منگشکی M TECH با ترمز بر معماری الکترونیکی و کنترل یکپارچه خودرو به وسیله شبکه ارتباطی 5G، و سایر فناوری‌های بروز مانند شاسی هوشمند کنترل شده الکترونیکی استفاده شده است. این خودرو در سال 2023 به تولید انبوه می‌رسید.

دانگ فنگ منگشی M-Terrain

از نظر ظاهری نسخه تولیدی دانگ فنگ منگشی M-Terrain به شدت شبیه به نمونه مفهومی خود است. جلوپنجره و چراغ‌های جلو کاملاً مشابه با نسخه مفهومی هستند. طراحی سپر کمی تغییر کرده و به خودروهای در حال تولید انبوه نزدیک بوده و نشان از ذات آفرودی این خودرو دارد. با نگاهی دقیق‌تر به سادگی می‌توان سیستم‌های کمک رانندگی نصب شده بر روی شیشه جلو را تشخیص داد. براساس ادعای دانگ فنگ، منگشی M-Terrain دارای سطح 3 سیستم‌های کمک رانندگی هوشمند خواهد بود.

دانگ فنگ منگشی M-Terrain

در کناره‌ها شاهد ادامه یافتن زبان طراحی مورد استفاده در نمونه مفهومی هستیم. خطوط و بدنه در این قسمت کاملاً عضلانی هستیم. در عقب نیز چراغ‌هایی با گرافیک قابل توجه، شیشه عقبی بزرگ و یک برآمدگی شبیه به محفظه‌ لاستیک زاپاس را خواهید دید. سپر عقب نسبت به نسخه مفهومی تغییراتی را تجربه کرده و در کنار لوگوی منگشی از عدد 917 استفاده می‌شود. احتمالاً عدد یادشده، نام و مدل محصول برند جدید دانگ فنگ خواهد بود.

دانگ فنگ منگشی M-Terrain

فعلاً تصاویری واضح از محیط داخلی منگشی M-Terrain در دسترس نیست. ولی تصاویر جاسوسی پیشین به ما می‌گویند که در کابین این خودرو از زبان طراحی عضلانی و مطابق با بدنه بیرونی استفاده شده است. این اتفاق به گونه‌ای است که خطوط و نحوه طراحی برخی از بخش‌های کابین شما را به یاد خودروهای آمریکایی می‌اندازد. بر روی داشبورد به وضوح می‌توان بهره‌گیری از صفحه نمایش مرکزی و جلو امپر دیجیتالی را دید. همچنین از آینه عقب دیجیتالی نیز استفاده شده و در مجموع به نظر می‌رسد که ما با یک محصول لوکس مواجه هستیم.

از نظر فنی به نظر می‌رسد که دانگ فنگ منگشی M-Terrain تولیدی مسیر نسخه مفهومی را ادامه خواهد داد. در این خودرو از چهار موتور با مجموع قدرت 1000 اسب بخار و گشتاور 16 هزار نیوتن متر استفاده خواهد شد! این نیروی خارق‌العاده تردد منگشی M-Terrain در جاده‌های ناهموار و شیب‌های کوهستانی را آسان خواهد کرد. بر اساس گزارش‌های موجود در رسانه‌های چینی، هدف از عرضه این شاسی بلند الکتریکی، اعلام حضور دانگ فنگ در بخش خودروهای لوکس آفرودی کاملاً الکتریکی است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.