رولزرویس کالینان با رنگ‌ های خاص در یک جشنواره هنری
خاص تر از همیشه منتشر شده در ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
رولزرویس کالینان در جشنواره هنر بازل

رولز رویس کالینان در جشنواره هنری بازل میامی و با رنگ‌ها و تزئیناتی خاص حضور داشته و در کنار لامبورگینی استراتو برای عموم به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش خودروم، رولزرویس برای شرکت در جشنواره هنر بال میامی واقع در فلوریدا، مدل کالینان را با رنگ‌هایی خاص به نمایش می‌گذارد. این شرکت مجموعه جدید خود را الهام گرفته از مد روز دانسته و آنها را به دو تریم Re-Belle و Fu-Shion تقسیم می‌کند.

رولزرویس کالینان‌های سری Re-Belle در بیرون با رنگ سبز لیمویی، گان متال، وایلدبری یا سفید قطبی عرضه می‌شوند. در داخل این مدل‌ها از مد روز الهام گرفته شده و شاهد استفاده از تریم رنگ صورتی گل صد تومانی یا سبز لیمویی با تضاد میان تریم چرم سفید قطبی یا خاکستری کشمیری هستیم. به عنوان یکی از ویژگی‌های خاص این تریم باید به یخشی از داشبورد اشاره کرد که پارچه‌ای دستباف با نخ‌هایی از جنس استیل ضد زنگ به قطر 0,45 میلی‌متر ساخته شده‌اند.

رولزرویس کالینان در جشنواره هنر بازل

در تریم Fu-Shion رولزرویس کالینان شاهد استفاده از سطح بالاتری از مد و بهره‌مندی بهتر از آن و ترکیبی هوشمندانه‌تر هستیم. این کالینان‌ها با رنگ‌های سبز نظامی، خاکستری کهنه، زرد فورج یا طوفان خاکستری عرضه می‌شوند. رنگ‌های اصلی را می‌توان در کنار رنگ‌های سبز نظامی، آبی دریایی و ماندارین ترکیب کرد. در داخل هم از چرم سفید قطبی، خاکستری کشمیری با زرد فورج برای تزئین استفاده می‌شود.

رولزرویس کالینان در جشنواره هنر بازل

تمام مدل‌های مزبور با درب عقب Starlight جدیدی عرضه می‌شوند که عناصر نورانی و نورپردازی زیادی دارد و شامل 192 عنصر نورانی است که برای ساخت آنها 22 ساعت زمان صرف می‌شود. همچنین در تمام آنها از روکش جدید رنگ پیانویی در قسمت داشبورد استفاده شده و قطعاتی از Re-Belle با رنگ خاکستری کشمیری تزئین شده است. قطعات مزبور در سری Fu-Shion با رنگ آبی دریایی تزئین می‌شوند.

رولزرویس کالینان در جشنواره هنر بازل

خریداران کالینان‌های یادشده می‌توانند رنگ چمدان‌های خود را مطابق با رنگ خودرو انتخاب کنند. این چمدان‌ها شامل مجموعه‌ای پنج عددی می‌شود و مشتری در صورت نیاز می‌تواند به شکل جداگانه آنها را تهیه کند. به غیر از کالینان، لامبورگینی هوراکان استراتو هم در نمایشگاه هنر بازل حضور دارد. خودرویی با سیستم تعلیق مرتفع، لاستیک‌های سفارشی بریجستون، گلگیرهایی بزرگ و… که تنها 1499 دستگاه از ان تولید شده و از فوریه 2023 به مشتریان تحویل داده می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.