تصاویری از شاسی‌بلند جدید ماکسوس تریتوری منتشر شد
منتشر شده در ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

تصاویری از ماکسوس تریتوری قبل از رونمایی رسمی منتشر شد.

به گزارش خودروم، براساس گفته مقامات کمپانی سایک ماکسوس، این شرکت یک شاسی‌بلند سطح متوسط و بزرگ سایز جدید، به نام تریتوری(Territory) را در نمایشگاه خودروی چنگدو رونمایی کرده و در نیمه دوم سال جاری میلادی راهی بازار چین خواهد کرد. شاسی بلند جدید ماکسوس براساس نیاز مصرف کنندگان در نسخه‌های مختلف 5، 6 و 7 صندلی عرضه می‌شود.

اکنون قبل از رونمایی رسمی از ماکسوس تریتوری تصاویری از آن منتشر شده و می‌توان کمی ظاهر آن را بررسی کرد. در این محصول از سبک جدید طراحی خودروها استفاده شده و سطح آن را باید پیشرو و خشن دانست. در تریتوری از طراحی گروهی چراغ‌های جلو و جلوپنجره‌ای بزرگ و چند ضلعی استفاده شده و خودرو از نظر بصری چهره خوبی دارد. برروی لبه جلویی کاپوت نیز نام ماکسوس وجود دارد تا تشخیص خودرو و برند آن آسان‌تر شود.

در عقب از طراحی چراغ‌های متصل و محبوب این روزهای صنعت خودروسازی استفاده شده و دو خروجی اگزوز ذوزنقه‌ای شکل بزرگ در دو طرف سپر و قابی ذوزنقه‌ای وجود دارد.از نظر ابعاد این خودرو دارای 5046 میلی‌تر طول بوده و عرض و ارتفاع آن به ترتیب 2016 و 1876 میلی‌متر است. فاصله دو محور 2950 ملی‌متر بوده و در دسته شاسی‌بلندهای متوسط و بزرگ قرار می‌گیرد.

ماکسوس تریتوری جدید احتمالاً از موتور 2 لیتری توربو دیزل ساخته شده توسط شانگهای دیزل موتور با قدرت 214 اسب بخار استفاده خواهد کرد. علاوه‌براین، تریتوری قابلیت یدک کشی هم دارد و نسخه اصلی کارخانه دارای قلاب تریلر است و احتمالاً تریلری با وزن 2500 کیلوگرم را حمل خواهد کرد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.