یکی از کارخانه‌های چانگان تعطیل می‌شود
برای بازسازی و تولید خودروهای هوشمند منتشر شده در ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

براساس اعلام کمپانی چانگان اتومبیل، کارخانه منطقه یوبی این شرکت واقع در چونگ‌کینگ، به منظور بازسازی و هوشمند شدن فرایند تولید موقتاً تعطیل می‌شود.

به گزارش خودروم، براساس اعلام چانگان اتومبیل، این خودروساز چینی کارخانه خود واقع در منطقه یوبی در چونگ کینگ را برای ارتقاء و هوشمندسازی تعطیل کرده و مشغول بازسازی آن خواهد شد.

گروه چانگان اتومبیل در چونگ کینگ مستقر بوده و بیش از 923 میلیون دلار را به بازسازی و ارتقاء یکی از کارخانه خود اختصاص می‌دهد. پس از تکمیل کارخانه مزبور، چانگان اتومبیل تا سال 2024 ظرفیت تولید خودروهای پاک خود را تقریباً به 280 هزار دستگاه در سال می‌رساند.

بعد از ارتقاء کارخانه یوبی، چانگان سه خودروی الکتریکی جدید شامل دو مدل برقی با باتر ی‌های متوسط و بزرگ و یک مدل کامپکت کاملاً برقی را در کارخانه یوبی به تولید می‌رساند. پروژه مزبور فعلاً مراحل اداری را طی می‌کند.

کارخانه یوبی یکی از اولین کارخان‌ های چانگان اتومبیل با ظرفیت تولید 280 هزار خودرو بوده و مسئول تولید چانگان ایدو، CS35 و… است. پروژه بازسازی و ارتقاء کارخانه یوبی، موقتاً آن را تعطیل کرده و ظرفیت تولید آن از مدار خارج می‌شود.

چانگان علاوه بر برنامه‌ریزی برای افزایش ظرفیت تولید خودروهای الکتریکی، پروژه‌ای به منظور ارتقاء خودروهای هیبریدی را در دستور کار قرار داده است. این خودروساز در 9 ژوئیه فاش کرد که حسابی در بانک صنعت و تجارت چین باز کرده تا برای پروژه تغییر و ارتقاء محصولات پاک و هیبریدی خود از آن طریق تأمین مالی شود. ارزش سپرده چانگان 238.54 میلیون دلار برآورد شده است.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.