نیسان کیکس 327 ادیشن؛ کفشی متفاوت!
تبلیغ عجیب منتشر شده در ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
نیسان کیکس 327 ادیشن

نیسان در اقدامی جالب نسخه‌ای خاص از مدل کیکس را با نام 327 ادیشن و با الگوبرداری از کفش‌های کتانی نیو بالانس معرفی کرد.

به گزارش خودروم، گاهی اوقات شرکت‌های خودروسازی جهان  با برندهای غیر خودرویی به منظور تبلیغ محصولات خود همکاری می‌کنند. برخی از این همکاری‌ها منجر به ساخت خودروها، ساعت‌های لوکس و کفش‌های کتانی می‌شود. نیسان هم بدنبال ساخت کراس‌اوور کیکس در ژاپن و معرفی نسخه‌ای ویژه از آن بود و در آخر نیسان کیکس 327 ادیشن را معرفی کرد. نیسان برای خودروی یادشده از نامی استفاده می‌کند که به اصطلاح عامیانه برای کفش‌های کتانی کاربرد دارد. حالا این برند ژاپنی، نیسان کیکس 2022 را شبه به یک کش کرده و آن را نمایش داده است.

نیسان کیکس 327 ادیشن

نیسان برای این کار به سراغ یک نسخه چهار چرخ متحرک نیسان کیکس e-Power رفته و طراحی آن را شبیه به کفش نیو بالانس 327 کرده است. آرم نیو بالانس در سمت راست این کراس اوور دیده می‌شود و در سمت چپ نیز عبارت بزرگ نیسان کیکس 327 ادیشن را خواهید دید.

نیسان کیکس 327 ادیشن

در عین حال با الگوبرداری از بافت پارچه جیر و سفید کفش‌های ورزشی نیوبالانس سایر نقاط بدنه بازسازی شده تا نیسان کیکس جزئیاتی شبیه به کفش داده باشد. حتی روی سقف ابرو، زبانه و یقه بالا با بندهای سفید رنگ طراحی شده است. این ساختار و ادامه آن با بهره‌گیری از بندهای سفید روی درب موتور این کراس‌اوور نیز دیده می‌شود. باید توجه داشت که این خودرو یک نسخه معمولی نیست. این خودرو در نمایشگاه نیسان در ژاپن با نام Nissan Crossing نمایش داده می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.