تصاویر رسمی هیوندای لافستا N Line جدید منتشر شد
اسپرت‌سازی به سبک هیوندای منتشر شده در ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
هیوندای لافستا N Line جدید

هیوندای پکن تصاویر رسمی هیوندای لافستا N Line جدید را منتشر کرد. این خودرو با موتور 1,5 لیتری توربوشارژ و قدرت 200 اسب بخار عرضه می‌شود.

به گزارش خودروم، هیوندای پکن تصاویر رسمی هیوندای لافستا N Line را به عنوان سدانی کامپکت منتشر کرد. این خودرو به عنوان یک مدل فیس‌لیفت با کیت اسپرت و انحصاری N Line با ظاهری بروزتر معرفی شده و به گفته مقامات هیوندای در آینده نزدیک به فروش خواهد رسید.

از نظر ظاهری، هیوندای لافستا N Line جدید، شبیه به نسحه فعلی خود بوده و تنها از جلوپنجره و ورودی‌های هوای بدون قاب و چراغ‌های جلو داخلی در درون جلوپنجره استفاده می‌کند.

هیوندای لافستا N Line جدید

ظاهر یک تکه جلو، طراحی خودرو را اسپرت‌تر کرده و ورودی‌های هوا در هر دو طرف، شخصیت جوان پسند لافستا N Line را برجسته‌تر کرده‌اند.

هیوندای لافستا N Line جدید

در نمای کناری، خودروی جدیدی هیوندای شبیه به خودروهای کوپه شده است. طراحی خط شخصیت، رینگ‌های دو رنگ جدید و کالیپرهای ترمز قرمز رنگ، ظاهر این محصول را اسپرت‌تر کرده و در عقب نیز از چراغ‌های گروهی و متصل به همراه اسپویلری بزرگ استفاده می‌شود.

هیوندای لافستا N Line جدید

هیوندای لافستا N Line جدید در طول، عرض و ارتفاع همچون نمونه معمولی به ترتیب 4,690، 1,790 و 1,425 میلی‌متر ابعاد دارد و فاصله بین دو محور آن نیز 2,700 میلی‌متر است. از نظر فنی این خودروی جدید به موتور چهار سیلندر 1,5 لیتری توربوشارژ با قدرت 200 اسب بخار مجهز خواهد بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.