برند لوکس هونگچی وارد بازار هلند شد
با صادرات E-HS9 الکتریکی منتشر شده در ۰۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳
خودروی هونگچی در هلند

هونگچی به عنوان یکی از خودروسازان لوکس و مطرح چینی، از برنامه خود برای حضور در بازار هلند با همکاری شرکت استرن خبر داد

به گزارش خودروم، خودروساز چینی و برند لوکس هونگچی از نهایی شدن برنامههای خود برای حضور در بازار هلند خبر داد. این خودروساز برای ورود به بازار هلند و فروش محصولات الکتریکی لوکس خود با شرکت استرن(Stern Premium Cars B.V) به توافق رسیده و همکار جدید و هلندی هونگچی فروش و خدمات پس از فروش محصولات آن را برعهده میگیرد.

هونگچی زیر مجموعه لوکس گروه فاو چین بوده و از سال 1958 به تولید خودرو میپردازد. این برند روند توسعه حضور خود در بازار جهانی را از فوریه 2022 آغاز کرده و حتی در ژاپن نیز دارای نمایندگیهای اختصاص است. این خودروساز لوکس به نروژ، کویت، اردن، قطر و… وارد شده و در ژانویه 2022 موفق به صادرات 1 هزار دستگاه مدل E-HS9 به بازار نروژ شد.

استرن نیز از سال 1993 به عنوان یک عمده فروش خودرو در کشور هلند فعالیت میکند. این برند زیر مجموعه گروه هدین موبلیتی(Hedin Mobility) بوده و هم اکنون نماینده 20 خودروساز مطرح جهان از جمله آلفارومئو، جیپ، مرسدس بنز، ولوو، فورد، پژو و کیا در کشور هلند است. استرن با در اختیار داشتن بیش از 60 نمایندگی گوناگون در هلند، امیدوار است که محصولات هونگچی را به خوبی به مشتریان خود معرفی کرده و نظر خریداران هلندی را جذب کند.

اولین محصول هونگچی در بازار هلند، شاسی‌بلند الکتریکی E-HS9 خواهد بود و تحویل آن به مشتریان از سه ماهه چهارم سال 2022 آغاز می‌شود. هونگچی خودروی مزبور را در دو نسخه عرضه می‌کند. نسخه اول به باتری‌های 76,5 کیلووات ساعتی مجهز بوده و بُرد پیمایشی آن 395 کیلومتر است. حداکثر قدرت نسخه اول 435 اسب بخار خواهد بود. نسخه دو به باتری‌های 90 کیلووات ساعتی با بُرد 460 کیلومتر و حداکثر قدرت 549 اسب بخار مجهز شده و شتاب صفر تا 100 آن 4,9 ثانیه است.

اندرس هدین(Anders Hedin)، مالک و مدیرعامل گروه هدین موبلیتی ضمن اظهار خوشحالی از همکاری با برند هونگچی؛ از هیجان خود برای معرفی خودروی منحصر به فرد هونگچی E-HS9 به مشتریان هلندی گفت و به چشم انداز خودروها برقی اشاره کرد. او از اشتیاق خود برای رشد تجارت و واردات محصولات هونگچی و همکاری با برند لوکس‌ساز چینی گفت و به تلاش برای تبدیل هونگچی به برندی معتبر در بازار هلند اشاره کرد.

یانگ دایونگ(Yang Dayong) به عنوان رئیس واردات و صادرات گروه فاو، با اشاره به پیشتازی برند هونگچی در میان خودروهای لوکس بازار چین، به تسخیر قلب علاقه‌مندان هونگچی با کیفیت بالا، مشخصات فنی عالی و طراحی خیره‌کننده اشاره کرده و ابراز امیدواری کرد که هونگچی لذت تجربه رانندگی جدیدی را برای مشتریان هلندی به وجود آورد.

 

دسته بندی ها: تازه ها تیتر یک
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.