معرفی مدل‌های مفهومی و الکتریکی هونگچی در متاورس
خط و نشان برای صنعت خودروسازی جهان منتشر شده در ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰
متاورس هونگچی

برند لوکس و ممتاز هونگچی از گروه خودروسازی فاو، سه خودروی الکتریکی و مفهومی جدید را در متاورس معرفی کرد و تا سال 2025 آنها را عرضه می‌کند.

به گزارش خودروم، هونگچی به عنوان برند زیر مجموعه لوکس و ممتاز گروه خودروساز چینی فاو، روز دوشنبه با برگزاری رویدادی در متاورس، از سه خودروی الکتریکی و مفهومی رونمایی کرد.

این برند انتظار دارد که تا سال 2025 حدود 13 خودروی پاک و جدید را در چهار سری سری H، Q، S و L تولید کرده و مجموع فروش آنها در همان سال نخست عرضه به بیش از 500 هزار دستگاه برسد.

کانسپت سدان الکتریکی هونگچی در متاورس

این برند چینی در رویداد مزبور درباره زبان طراحی جدید محصولات خود و زیبایی‌شناسی توضیحاتی ارائه کرد و زو لیوپینگ، رئیس و دبیر کمیته مرکزی فاو چین در متاورس به عنوان یک شخصیت مجازی ظاهر شده بود.

کانسپت شاسی بلند سایز متوسط هونگچی در متاورس

سه خودروی مفهومی جدید هونگچی، شامل یک سدان، یک شاسی‌بلند سایز متوسط و یک شاسی‌بلند بزرگ سایز است. هونگچی تولید انبوه و البته آزمایشی سدان مزبور را از سپتامبر 2022 آغاز می‌کند. این سدان با یک بار شارژ مسافتی بیش از 1000 هزار کیلومتر را پیمایش کرده و شتاب صفر تا 100 آن سه ثانیه اعلام شده است. سدان مفهومی هونگچی از شارژ سریع 30 کیلوواتی پشتیبانی کرده و باتری‌های آن قابل تعویض هستند. این سدان در 5 دقیقه برای پیمایش 350 کیلومتر مسافت شارژ می‌شود. این خودرو دارای پیشرفته‌ترین سیستم رانندگی خودکار بوده و کاملاً استانداردهای محیط زیستی در زمینه ساخت آن رعایت خواهد شد.

شاسی بند بزرگ سایز هونگچی در متاورس

شاسی‌بلند بزرگ سایز هونگچی فعلاً با E-LS شناخته می‌شود و بر پایه پلتفرم L این برند چینی و به عنوان پرچمدار خودروهای پاک هونگچی ساخته خواهد شد. شاسی‌بلند سایز متوسط هونگچی نیز با بهره‌گیری از پلتفرم FME ساخته شده و احتمالاً در سال 2024 با امکاناتی مانند فرمان محور عقب، فناوری چهار چرخ متحرک هوشمند، تعلیق بادی فعال و… معرفی می‌شود.

علاوه بر این، هونگچی دو سدان و شاسی‌بلند سایز متوسط را براساس  پلتفرم FME عرضه خواهد کرد.

 

دسته بندی ها: تازه ها تیتر یک
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.