قرارداد جدید هوندا با CATL برای باتری‌های قدرتمند
مشارکتی برای آینده منتشر شده در ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
CATL / کاتل

هوندا و غول باتری سازی چینی CATL قراردادی جدید به منظور تامین باتری‌ محصولات الکتریکی این شرکت ژاپنی امضاء کردند.

به گزارش خودروم، شرکت باتری سازی بزرگ CATL و هوندا موتور به تازگی همکاری‌]ای جدیدی را آغاز کرده‌اند. به موجب این همکاری‌ها، هوندا در مجموع از باتری‌های 123 گیگاوات ساعتی غول باتری سازی چین برای محصولات الکتریکی BEV استفاده می‌کند. زمان اجراء این قرارداد از سال 2024 تا پایان سال 2030 خواهد بود.

باتری‌های جدید CATL برای شرکت هوندا در شهر یایچان واقع در استان جیانگشی چین تولید می‌شوند. این همکاری نشان می‌دهد که دو طرف تا چه حد به پیگری روابط قوی میان خود علاقه‌مند هستند؛ زیرا در سال 2020 نیز همکاری‌های استراتژیک همه جانبه‌ای در مورد تجارت باتری خودروهای پاک شروع شده بود. براساس قدادی که چند سا قبل امضاء شده بود؛ CATL و هوندا در زمینه توسعه، تامین و بازیافت باتری‌های خودروهای الکتریکی با یکدیگر همکاری کردند.

هوندا موتور اعلام کرده است که با امضا این قرارداد جدید و همکاری‌ بیشتر با CATL، مکانیزیم عرضه و تقاضای باتری به ثباتی طولانی مدت خواهد رسید و دو شرکت به سمت تحول صنعت حمل و نقل با الکتریسیته و رهبری آن حرکت می‌کنند.

هوندا به عنوان یکی از خودروسازان بزرگ ژاپنی تا سال 2026 در مجموع 10 مدل BEV عرضه می‌کند که از آن جمله باید به سری e:N اشاره کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.