جنرال موتورز با 15 خودروی برقی بازار چین را فتح می کند
گام مهم منتشر شده در ۰۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰
جنرال موتورز چین

به گفته مقامات جنرال موتورز، این شرکت آمریکایی تا سال 2025 بیش از 15 مدل الکتریکی براساس پلتفرم اولتیوم را در چین عرضه خواهد کرد.

به گزارش خودروم، کمپانی آمریکایی جنرال موتورز اعلام کرد که تا سال 2025 بیش از 15 مدل مبتنی بر پلتفرم اولتیوم خود را در چین عرضه خواهد کرد. این برند انتظار دارد که ظرفیت تولید خودروهای الکتریکی خود را به بیش از یک میلیون دستگاه برساند. جنرال موتورز علاوه بر این به دنبال ایجاد ارتباط بیشتر و هوشمندتری ما بین خودروهای برقی در بزرگترین بازار خودروی جهان است.

جنرال موتورز چین پلتفرم مدولار اولتیوم برقی را در سال 2021 معرفی کرد. جولیان بلیست، رئیس بخش چین جنرال موتورز گفته است که این شرکت در حال تسریع معرفی خودروهای برقی جدید و مبتنی بر اولتیوم در چین برای حمایت از حرکت این بازار به سمت آینده تمام الکتریکی است. این شرکت پس از آغاز تحویل شاسی بلند تمام تمام الکتریکی لیریک در ماه سپتامبر، طی وسیعی از مدل‌های مبتنی بر اولتیوم را با برندهای مختلف و در کلاس‌ها و انواع گوناگون برای بازار چین آماده می‌کند. این خودروساز بزرگ اولین مدل بیوک مبتنی بر اولتیوم را نیز تا اواخر امسال وارد بازار چین می‌کند.

جنرال موتورز از کانسپت شورلت FNR-XE که براساس پلتفرم اولتیوم ساخته شده؛ به عنوان اولین نمایش جهانی این سازه و نسل جدید خودروهای برقی و هوشمند شورلت برای بازار چین رونمایی کرد. اولین خودروی برقی مبتنی بر اولیتیوم شورلت تا پایان سال 2023 وارد بازار چین می‌شود. مدیر کل جوینت ونچر مشترک سایک و جنرال موتورز نیز از عرضه دومین مدل اولتیوم کلادیلاک و بیوک در سال 2023 خبر می‌دهد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.