جیلی تصاویر شاسی‌بلند FX11 را منتشر کرد
منتشر شده در ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

خودروساز چینی جیلی از طریق حساب کاربری خود در وی چت، تصاویر رسمی شاسی‌بلند کاملاً جدید و کلاس A خود را با کد FX11 معرفی کرد. انتظار می‌رود که مدل مزبور در سال جاری میلادی رسماً معرفی شده و روانه بازار شود.

به گزارش خودروم، مدل FX11 از پلتفرم ماژولار کامپکت CMA بهره می‌برد. این پلتفرم توسط جیلی و ولوو توسعه یافته و هم اکنون در برخی از مدل‌های ولوو از جمله XC40 و برخی از محصولات برند لینک اند کو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تصاویر مربوطه نشان می‌دهد که مدل FX11 در نمای جلو دارای تزئیناتی از چراغ‌های LED متصل بوده و از لبه بالایی و به صورت عمودی به سمت پایین کشیده شدند و از دو طرف به به یکدیگر متصل هستند. جلو پنجره بسیار با ابهت و زیبا است؛ اما نشانه‌هایی محصولات کمپانیی کادیلاک را می‌توان در آن دید.

جیلی FX11 شباهت زیادی به کانسپت ویژن استاربورست (Vision Starburst) دارد که سال گذشته از آن رونمایی شد. در کنار استفاده از سقف شناور به عنوان یکی از بروزترین متد طراحی خودرو و بدنه دو رنگ و جذاب، شاهد کشیده شدن خطوطی از شیشه‌های عقب تا روی گلگیرهای جلو هستیم.

در زیر کاپوت این خودرو احتمالاً از پیشرانه هیبریدی جیلی موسوم به Leishen Hi-X استفاده می‌شود. این موتور راندمان حرارتی 43.32 درصدی دارد و به طور اختصاصی برای انتقال قدرت از جعبه‌دنده هیبریدی 3 سرعته استفاده می‌کند. بهره‌گیری از پیشرانه و جعبه‌دنده مزبور باعث کاهش 40 درصدی مصرف سوخت شده و باید توجه داشت که می‌توان قابلیت‌های پیشرانه و مصرف آن را با FOTA بروزرسانی کرد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.