فنگوانگ مینی EV راهی بازار چین می‌شود
منتشر شده در ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

خودروی کوچک و برقی فنگوانگ مینی EV در سه نسخه گوناگون در بازار چین عرضه می‌شود.

به گزارش خودروم، براساس اطلاعات دریافتی، خودروی کوچک فنگوانگ مینی EV به طور رسمی از ماه جولای در بازار چین عرضه می شود. این خودرو در سه نسخه به نام های آداس حبابی، آب نبات چوبی و آب نبات پنبه ای به فروش خواهد رسید. قیمت این محصول در نسخه پایه 39600 یوان بوده و بُرد پیمایشی این خودروی جدید و الکتریکی 220 کیلومتر خواهد بود.

از نظر ظاهری باید فنگوانگ مینی EV را واقعاً یک خودروی کوچک و بامزه دانست. ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 2995، 1495 و 1640 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور 1960 میلی‌متر است که پارک راحت خودرو را ممکن کرده و به آسانی توان حمل دو سرنشین را دارد. البته اگر صندلی‌های عقب را بخوابانید؛ حجم حمل بار به 843 لیتر رسیده و می‌توان اشیاء بزرگ و وسایل مختلف را به آسانی با فنگوانگ مینی EV حمل کرد.

در محیط داخلی از سه رنگ اصلی استفاده می‌شود و ما شاهد به کارگیری خاکستری، آبی و سفید یخچالی هستیم. همچنین برخی از جزئیات کابین با رنگ طلایی و گلبهی تزئین شده‌اند. فنگوانگ مینی EV به صورت استاندارد دارای کیسه هوای راننده، سیستم نظارت بر فشار باد لاستیک، سنسور عقب و… است.

ففگوانگ مینی EV از باتری‌های کاتل استفاده کرده و 100 نیوتن‌متر گشتاور دارد. بُرد باتری‌ها در بهترین نسخه حدود 220 کیلومتر بوده و در سایر نسخه‌ها می‌توان با یکبار شارژ 180 یا 120 کیلومتر پیمایش کرد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.