دانگ فنگ خودروهای پیل سوختی را آزمایش می کند
قدم بزرگ منتشر شده در ۰۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰
دانگ فنگ / dongfeng

دانگ فنگ به منظور تسریع اهداف خود برای تولید خودروهای هیدروژنی و پیل سوختی آزمایش سیستم اختصاصی خود را به مدت 36 ماه انجام می دهد.

به گزارش خودروم، خودروساز بزرگ و مطرح دانگ فنگ اعلام کرد که این شرکت آزمایش خودروهای پیل سوختی خود را در گوانگژو آغاز می‌کند.

دانگ فنگ موتور پیل سوختی خود را روی کراس اوور کامپکت و فست‌بک ونوسیا وی آنلاین قرار داده است که به طور مشترک توسط دانگ فنگ نیسان با برند ونوسیا تولید می‌شود. دانگ فنگ توسعه پیشرانه پیل سوختی خود را برعهده گرفته و 36 ماه آزمایش را در منطقه هوادو گوانگژو انجام می‌دهد. با این آزمایش‌ها سرعت ساخت و صنعتی کردن خودروهای مبتنی بر سوخت هیدروژن و سلول‌های سوختی افزایش پیدا می‌کند.

این آزمایش‌ها در پی انجام آزمایش‌های دیگری انجام می‌شود که دانگ فنگ بر روی خودروهای پیل سوختی در خلیج بزرگ گوانگدونگ هنگ کنگ ماکائو انجام داد. پیش از این در آوریل سال 2021 دانگ فنگ رسماً برنامه خود را برای تبدیل شدن به یک شرکت با فناوری محوری در زمینه خودروهای پیل سوختی و تقویت این بخش تشریح کرده بود. هم اکنون خودروهای مسافری پیل سوختی دانگ فنگ در فوشان واقع در استان گوانگدونگ چین مورد بهره‌برداری آزمایشی قرار گرفته‌اند.

هم اکنون سیستم پیل سوختی و هیدروژنی دانگ فنگ قادر به تولید قدرتی بین 20 تا 300 کیلووات بوده و برای تمام وسایل نقلیه مسافری و تجاری مناسب خواهد بود. براساس اطلاعات منتشر شده توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین، این شرکت ساخت و عرضه 10 مدل پیل سوختی را در دستور کار خود قرار داده و اکنون خودروهای مزبور را در پکن، شانگهای، شنژن، گوانگژو و… آزمایش می‌کند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.