نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت؛ اختصاصی برای بازار چین
منتشر شده در ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲
نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت

دانگ فنگ خودروی نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت را با موتور 2 لیتری توربو و قدرت 240 اسب بخار در بازار چین به فروش می‌رساند.

به گزارش خودروم، به تازگی و براساس اطلات منتشر شده توسط چند تن از مسئولان جوینت ونچر دانگ فنگ نیسان، نسخه فیس لیفت نیسان آلتیما 2022 به طور رسمی در نمایشگاه خودروی تیانجین معرفی شده و همزمان فروش آن در بازار چین آغاز می‌شود. این خودروی جدید، پیش از رویداد تیانجین معرفی شده بود و حالا انتظار می‌رود که آلتیما فیس لیفت با ظاهری جدید، عملکرد بهتری در بازار خودروی چین داشته باشد.

از نظر ظاهری، در آلتیما 2022 فیس لیفت از سبکی جدید استفاده می‌شود. اما هنوز جلوپنجره ذوزنقه‌ای شکل بزرگی را می‌بینیم که با بهره‌گیری از تزئینات کرومی و نوارهای مشکی رنگ به شکل افقی و عمودی تزئین شده است. سایر جزئیات بدنه براساس جلوپنجره و پره‌های داخلی آن تزئین شده و پروفیل کناری خودرو علی‌رغم عدم تغییر آن زیباتر به نظر می‌رسد.

نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت

در قسمت عقب، بارزترین تغییر را باید استفاده از چراغ‌های جدید و متصلی دانست که چهره خودرو را در این قسمت بسیار لوکس کرده‌اند. جای لوگوی آلتیما نسبت به نسخه فعلی تغییر کرده و حالا در بین چراغ‌ها و روی درب صندوق عقب قرار دارد. همچنین دو خروجی لوله اگزوز روی سپر عقب دیده می‌شوند که به بهبود بصری آلتیما 2022 فیس لیفت کمک زیادی کرده‌اند. از نظر ابعاد، این خودروی جدید در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,906، 1,850 و 1,447 میلی‌متر اندازه دارد و فاصله بین دو محور آن 2,825 میلی‌متر است.

نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت

در محیط داخلی نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت، از تریم دو رنگ برای تزئین کابین استفاده شده و ما یک فرمان سه پره با دکمه‌های کاربردی به همراه صفحه نمایش مرکزی بزرگی را روی داشبورد می‌بینیم. در عین حال از جمله نکات قابل توجه در این قسمت، دریچه‌های خروجی سیستم تهویه مطبوع چند ضلعی و دکمه‌های مکانیکی کنترل آن در زیر صفحه نمایش مرکزی هستند.

نیسان آلتیما 2022 فیس لیفت

این خودروی دارای موتور 2 لیتری توربوشارژ مدل KR20 دانگ فنگ با قدرت 240 اسب بخار بوده و برای انتقال توان پیشرانه به محور جلو از جعبه‌دنده CVT استفاده می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.