چری تیگو X55 پلاس معرفی شد
منتشر شده در ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵
Tiggo X55 PLUS-1-744x443

چری نسخه پلاس تیگو X55 را با تغییرات ظاهری نمای بیرونی و کابین معرفی کرد.

به گزارش خودروم، چری نسخه پلاس مدل تیگو X55 را با تغییرات ظاهر بیرونی و ارتقاء امکانات داخلی وارد بازار چین خواهد کرد. با توجه به تصاویر رسمی منتشر شده از تیگو X55 پلاس، باید گفت که ظاهر خودروی جدید چری تغییر زیادی نسبت به نسخه پرو ندارد و تنها شکل ظاهری جلو پنجره بهبود یافته است. علاوه بر این چری در خودروی جدید خود از تم رنگ آمیزی بدنه موسوم به Promise Cyan استفاده می‌کند. این تم شامل استفاده از تریم قرمز در قسمت جلو و پروفیل کناری بدنه خودرو است.

در داخل کابین تیگو X55 پلاس از ترکیب دو رنگ نقره‌ای و آبی استفاده شده و محیطی با طراوت را شاهد هستیم. علاو بر این پنلی متشکل از دو صفحه نمایش به این خودرو افزوده شده و دسته دنده‌ای جدید و خلبانی به تیگو X55 افزوده شده است. صفحه نمایش‌های تیگو X55 پلاس 10٫25 اینچی بوده و از Lion Zhiyun 4٫0 استفاده می‌کنند. همچنین از دیگر امکانات این خودروی جدید باید به دوربین 360 درجه، گرمکن صندلی جلو با تنظیم 4 جهت برقی و سیستم کمک رانندگی هوشمند سطح 2 اشاره کرد.

در حال حاضر مدیران چری صحبتی از ارتقاء فنی تیگو X55 پلاس نکرده‌اند و ما نمی‌دانیم که چری از چه پیشرانه‌ای در این خودرو استفاده خواهد کرد. مدل فعلی تیگو X55 با پیشرانه‌ای 1٫5 لیتری تنفس طبیعی یا توربوشارژ با قدرت 116 و 156 اسب بخار عرضه می‌شود و برای انتقال قدرت از جعبه‌دنده 5 سرعته دستی یا CVT استفاده می‌کند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.