ورود بی وای دی BYD به بازار دانمارک تا پایان سال 2022
منتشر شده در ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲
ورود بی وای دی به دانمارک

خودروساز برقی و چینی بی وای دی(BYD) در راستای برنامه گسترش حضور خود در بازار جهانی، با همکاری شرکت Nic وارد بازار دانمارک می‌شود.

به گزارش خودروم، خودروساز برقی بی وای دی(BYD) چین، همچنان به تلاش خود برای گسترش حضور بیشتر در بازار اروپا و جهان ادامه داده و اخیراً اعلام کرده است که با همکاری شرکت نیک(Nic) به بازار دانمارک وارد میشود. گروه نیک کریستینسن(Nic Christiansen) نماینده فروش بی وای دی در سراسر دانمارک خواهد بود و اولین فروشگاه محصولات بی وای دی را در شهر کپنهاگ و در سه ماه چهارم سال 2022 افتتاح خواهد کرد.

بی وای دی سرعت گسترش حضور خود در بازارهای جهانی را گسترش داده و تاکنون موفق به حضور در بازار تایلند، استرالیا، نروژ، سنگاپور، ژاپن، سوئد، هلند و آلمان شده است. این خودروساز چینی برای حضور در بازار ژاپن نسخه‌های فرمان راست بی وای دی دلفین، سیل و یوان پلاس را معرفی کرد.

بی وای دی هم چون سایر بازارهای جهانی از یک شریک محلی برای فروش و ارائه خدمات به مشتریان استفاده کرده و به همین خاطر در دانمارک به سراغ شرکت Nic رفته است. شرکت مزبور یکی از فروشندگان ممتاز بازار دانمارک بوده و مجموعه‌ای از نمایندگی‌های فروش خودرو در سراسر دانمارک را اداره می‌کند. این نمایندگی‌ها بزودی خودروهای بی وای دی را به فروش رسانده و برخی از آنها نیز وظیفه ارائه خدمات پس از فروش را برعهده می‌گیرند.

مایکل شو(Michael Shu)، مدیرکل و مدیرعامل بی وای در اروپا گفته است که آنها از همکاری خود با شرکت Nic بسیار خوشحال هستند و  با توجه به برخورداری محصولات بی وای دی از فناوری‌های پیشرو، برخی از جدیدترین خودروهای سواری برقی را به مشتریان دانمارکی معرفی خواهند کرد. همچنین به گفته مایکل شو، خدمات و رضایت مشتریان از محصولات جزء اولویت‌های همیشگی بی وای دی بوده و به همین خاطر با مشارکت‌های محلی سعی در ارائه خدمات فروش و پس از فروش به مشتریان در بالاترین سطح ممکن را دارند و ترکیب فناوری بی وای دی با تجربه گروه نیک، به حضور بی وای دی در بازار دانمارک و آگاهی از نظر مشتریان کمک فراوانی می‌کند.

مدیرعامل شرکت نیک، نیلز وریست برتلسن(Niels Vrist Bertelsen) نیز با اشاره به تجربه و منابع لازم این شرکت برای عرضه محصولات بی وای دی در بازار دانمارک، از آمادگی این کشور برای میزبانی از برند و محصولات با کیفیت بی وای دی خبر داد و همکاری شرکت نیک با بی وای دی را زمینه‌ساز تبدیل کمپانی Nic به یکی از بازیگران اصلی در بازار خودروی اسکاندیناوی دانست.

بی وای دی مدل‌هایی که در بازار دانمارک عرضه خواهد کرد را مشخص نکرده؛ اما احتمالاً سه خودروی یوان پلاس، سیل و دلفین را وارد بازار دانمارک می‌کند. این اولین حضور بی وای دی در بازار دانمارک نیست و این شرکت در سال 2011 تعدادی از اتوبوس‌های برقی خود را به این کشور صادر کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.