آمار تولید سری 7 بی ام و از 2 میلیون دستگاه فراتر رفت
افتخار تمام نشدنی منتشر شده در ۰۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰
تولید بی ام و سری 7

کارخانه دینگولفینگ بی ام و در بایرن آلمان دو میلیونمین سری 7 را از خطوط تولید خود خارج کرد و رکوردی جدید از خود بر جای گذاشت.

به گزارش خودروم، بی ام و دو میلیونمین مدل سری 7 تولید شده در کارخانه دینگولفینگ آلمان را جشن گرفت. فروش نسل جدید سری 7 در انواع احتراقی و الکتریکی از یک ماه پیش آعاز شده و هم اکنون میزان تولید و درصد تحویل این خودرو به مشتریان در حال پیشرفت است.

بی ام و اولین نسل سدان لوکس سری 7 را در سال 1977 در کارخانه دینگولفینگ آغاز کرد و این روند هم اکنون نیز ادامه دارد. نسل اول سری 7 ویژگی‌های انقلابی فراوانی مانند فرمان برقی استاندارد و گیربکس اتوماتیک دارد و در ادامه حالت‌های مختلف رانندگی و یک کامیپوتر سفری به آن اضافه شد. دو نسل بعدی نیز امکاناتی مانند ترمز ABS، سنسورهای پارک، سیستم ناوبری، کیسه هوا و بسیاری از موارد دیگر را دریافت کردند.

بی ام و برای آماده‌سازی خود به منظور شروع تولید نسل هفتم سری 7 بیش از 318,8 میلیون دلار در کارخانه خودروسازی خود در بایرن سرمایه گذاری کرد. این خودروساز با پیاده سازی فرآیندی، خودروها را پس از آماده سازی نهایی از خط تولید به منطقه‌ای ویژه برای بازرسی نهایی منتقل کرده و در این بخش آنها را آزمایش می‌کند. بی ام و با افتخار می‌گوید که موتورهای الکتریکی و باتری‌های ولتاژ بالای i7 را در دینگولفینگ تولید می‌شوند.

کریستف شرودر، مدیرکارخانه یادشده می‌گوید که بی ام و سری 7 برترین مدل آنها است. به گفته او: «در این خودروی لوکس و ممتاز، از آخرین فناوری‌های روز استفاده شده و برخلاف مدل‌های دیگر این خودرو نشان دهنده بهره‌گیری از نوآوری‌های روز خودرو و اکنون سرباز خط مقدم و الکتریکی ما در بخش خودروهای لوکس است. چیزی که ما به آن بیش از همه افتخار می‌کنیم این است که از 45 سال پیش تاکنون، سری 7 را در اینجا توید می‌شود.»

کارخانه بی ام و در بایرن، یکی از 30 کارخانه تولیدی این خودروساز آلماین در سراسر جهان بوده و در حال حاضر مونتاژ وسایل نقلیه برای عرضه در بازار جهانی را برعهده دارد. این بزرگترین کارخانه بی ام و در اروپا است و مسئولیت تولید سری 4، سری 5، سری 6، سری 8 و iX را نیز برعهده دارد. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه نزدیک به 250 هزار دستگاه است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.