فروش آلپینا B4 گرن کوپه در ژاپن با قرعه کشی!
استثنایی ها منتشر شده در ۰۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
آلپینا B4 گرن کوپه

آلپینا 4 نسخه خاص از مدل B4 گرن کوپه را با رینگ‌های 20 پره کلاسیک راهی بازار ژاپن کرده و آنها را از طریق قرعه کشی عرضه خواهد کرد.

به گزارش خودروم، آلپینا در سال جاری نسخه تیون شده بی ام و M4 گرن کوپه را با نام B4 گرن کوپه عرضه کرده بود. اما اکنون در ژاپن، این مدل به تازگی معرفی شده و به دلیل محدودیت تولید، همه متقاضیان قادر به خریدای آن نیستند.

در ژاپن شرکتی واردکننده محصولات آلپینا به نام نیکول اتومبیل تنها چهار نمونه سفارشی از B4 گرن کوپه را برای بازرا ژاپن سفارش داده است. هر یک از خودروهای یادشده به مجموعه‌ای از رینگ‌های 20 پره کلاسیک با برند آلپینا به عنوان زیر مجموعه بی ام و مجهز هستند. این رینگ‌های خاص تنها برای دو رنگ موجود در بازار ژاپن یعنی مشکی متالیک و نارنچی آتشین عرضه می‌شوند.

آلپینا B4 گرن کوپه

دو نمونه از آلپینا B4 گرن کوپه با رنگ بدنه نارنجی آتشین وجود دارد. یکی از این دو نمونه، با مجموعه‌ای از رینگ‌های چند پره کلاسیک آلپینا طلایی عرضه شده و فرمان آن در سمت چپ قرار دارد. نمونه دوم هم به رینگ مشکی 20 اینچی مجهر شده و فرمان ان در سمت راست قرار دارد.

آلپینا B4 گرن کوپه

هر چهار خودروی مزبور از نظر قدرت به موتور 3 لیتری 6 سیلندر خطی با قدرت 495 اسب بخار و گشتاور 729 نیوتن متر مجهز هستند. برای انتقال قدرت به تمام چرخ‌ها از گیربکس هشت سرعته اتوماتیک استفاده می‌شود. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 3,7 ثانیه بوده و حداکثر سرعت نیز 301 کیلومتر در ساعت است.

چهار دستگاه آلپینا B4 گرن کوپه در نمایشگاه‌های بی ام و و آلپینا در کشور ژاپن نمایش داده شده و خریداران این خودروها باید شانس خود را از طریق قرعه کشی امتحان کنند.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.