تصاویر جاسوسی زیکر 003 منتشر شد
عرضه در سال 2023 منتشر شده در ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰
زیکر 003

به تازگی تصاویری جاسوسی از هاچبک لوکس و الکتریکی زیکر منتشر شده است. این خودرو در سال 2023 وارد بازار چین می‌شود.

به گزارش خودروم، تصاویر جاسوسی زیرک 003 با ابعادی برابر با خودروی اسمارت هشتگ 1 منتشر شد. پیش از این برای نام بردن از این خودرو از کد رمز B1XE استفاده می‌شد.

لازم به یاد آوری است که برند زیکر، یکی از زیر مجموعه‌های لوکس هلدینگ جیلی است و بهترین خودروهای این برند شامل زیکر 001 و 009 هستند. به تازگی ون چند منظوره زیکر 009 به رکورد تولید 70 هزار دستگاه رسیده است. ارزش تقریبی برند زیکر اکنون بیش از 10 میلیارد دلار است.

زیکر 003

در سال 2023 این برند یک خودروی الکتریکی دیگر به نام زیکر 003 را تولید خواهد کرد. این خودرو ابعادی مشابه با اسمارت هشتک 1 دارد. تصاویر جاسوسی پیش روی شما در یکی از مناطق صنعتی چین تهیه شده‌اند. ابتدا از جلوی این خودرو شروع می‌کنیم. چیزی که در این رابطه می‌توان دید استفاده از لامپ‌های LED بر روی جلوپنجره است. ظاهر کلی نمای جلو شبیه به خودروهای لینک اند کو است. سپر یکپارچه بوده و روی قوس چرخ‌ها از فلاپ پلاستیکی استفاده می‌شود. همچنین آینه‌های تاشو برقی بوده و دستگیره‌های درب مخفی هستند.

زیکر 003

در عقب زیکر 003 از چراغ‌های متصل استفاده شده و نمایی عمودی دارند. اسپویلر سقف هم اسپرت و برجسته است. شیشه‌های عقب نیز کمی پیچیده بوده هستند. سقف این خودرو پوشش استتاری ندارد و ما متوجه می‌شویم که خبری از سانروف نیست. همچنین رینگ‌های آیرودینامیک زیکر 003 را به خوبی می‌توان دید.

ما چیزی درباره ابعاد این خودرو نمی‌دانیم؛ اما از نظر اندازه بسیار به اسمارت هشتگ 1 نزدیک است. علاوه بر این، دو خودروی نامبرده با استفاده از پلتفرم SEA ساخته شده‌اند. بنابراین زیکر 003 احتمالاً 4,2 متر طول دارد. قدرت این خودرو بین 272 تا 427 اسب بخار خواهد بود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.