مدرن این؛ شاسی بلند 29 هزار دلاری چینی
با قدرت 160 اسب بخار منتشر شده در ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
مدرن این

یک شرکت تازه تاسیس چینی شاسی بلند جمع و جوری به نام مدرن این را با طراحی و امکاناتی قابل توجه وارد بازار چین کرده است.

به گزارش خودروم، به تازگی برند مدرن اتو دو خودروی جدید به نام مدرن این را با قیمت 29,000 تا 36,500 دلار وارد بازار چین کرده است. شاسی بلند مدرن این (Modern In) برای اولین بار در نوامبر سال 2021 دیده شده بود. برند مدرن اتو (Modern Auto) استارتاپی برای ساخت خودروهای الکتریکی است. این خودروساز در سال 2019 تاسیس شد و دفتر مرکزی ان در شانگهای قرار دارد.

مدرن این

هدف این برند جلب مشتریان جوان در شهرهای شلوغ بوده و لوگوی M مانند آن با الهام از بازی تتریس طراحی شده است. خودروهای این برند تازه تاسیس توسط پکن اتومبیل موسوم به BAW تولید می‌شود. تیم مدیریتی این شرکت عمدتاً شامل اشخاص حاضر در خودروسازان قدیمی چین و به خصوص شرکت سایک است. به همین خاطر نباید تعجب کرد؛ چئن لیو شین، مدیرعامل و موسس مدرن اتو قبلاً در سایک مشغول فعالیت بود.

مدرن این

مدرن این از عناصر محبوبی از نظر طراحی مانند دستگیره درب مخفی و سقف شناور برخوردار است. ابعاد این شاسی بلند جمع و جور در طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4,473، 1,822 و 1,538 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور آن نیز 2710 میلی‌متر است. در داخل کابین این خودرو از جلو آمپر دیجیتالی 9 اینچی، صفحه کنترل مرکزی 14.6 اینچی و فرمان دو پره تخت استفاده شده است.

مدرن این

از نظر ایمنی شاسی بلند مدرن این به سیستم‌های کمک رانندگی شامل هشدار خروج از خط، ترمز فعال، سامانه سنجش باد لاستیک‌ها، دوربین 360 درجه و کروز کنترل تطبیقی مجهز است. از دیگر ویژگی‌های این خودرو باید به کنترل مبتنی بر تشخیص صدا، بروزرسانی OTA، گرمکن فرمان، درب صندوق عقب برقی، شارژ بی سیم تلفن همراه، سیستم صوتی مجهز به 7 بلندگو، یخچال و نور پردازی محیطی با 64 رنگ اشاره کرد.

در مدرن این از موتور سنکرون آهنربای دائمی با قدرت 160 اسب بخار و 280 نیوتن متر گشتاور استفاده می‌شود. انرژی موتور توسط باتری لیتیوم سه تایی 53 یا 80 کیلووات ساعتی با شاع پیمایش 420 و 610 کیلومتر تامین می‌شود. هر دو باتری از شارژ سریع و آهسته پشتیبانی می‌کنند. در صورت شارژ سریع می‌توان باتری‌ها را از 30 تا 80 درصد و در 30 دقیقه شارژ کرد.

مدرن این چیست؟

شاسی بلند مدرن این (Modern In) برای اولین بار در نوامبر سال 2021 دیده شده بود. برند مدرن اتو (Modern Auto) استارتاپی برای ساخت خودروهای الکتریکی است. این خودروساز در سال 2019 تاسیس شد و دفتر مرکزی ان در شانگهای قرار دارد.

مشخصات فنی شاسی بلند مدرن این چیست؟

در مدرن این از موتور سنکرون آهنربای دائمی با قدرت 160 اسب بخار و 280 نیوتن متر گشتاور استفاده می‌شود. انرژی موتور توسط باتری لیتیوم سه تایی 53 یا 80 کیلووات ساعتی با شاع پیمایش 420 و 610 کیلومتر تامین می‌شود.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.