ام جی در تایوان خودرو تولید می‌کند
منتشر شده در ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

برند MG برخی از خودروهای جدید خود را در تایوان تولید می‌کند و احتمالاً اولین مدل تولید شده در این کشور MG HS خواهد بود.

به گزارش خودروم، برند ام جی در سه ماه چهارم سال 2022 به بازار تایوان باز می‌گردد. با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده در تایوان؛ انتظار می‌رود که این برند برای بازگشت به تایوان ابتدا مدل HS را به تولید برساند. ام جی در تایوان با مشارکت شرکت Zhonghua Automobile مونتاژ و تولید خواهشد شد. با توجه به تردد خودروهای آزمایشی ام جی در جاده‌های تایوان، به نظر می‌رسد که مدل HS از اولویت بیشتری برای تولید برخوردار بوده و احتمالاً نمونه هیبریدی آن وارد بازار تایوان خواهد شد.

ظاهر این خودرو، کاملاً معمولی و خانوادگی بوده و ما با شمایل جلو پنجره و اتصال آن به چراغ‌های جلو آشنا هستیم. در MG HS چراغ‌های جلو تمام LED جدید و دور رنگ هستند و تزئینات کرومی در اطراف مه‌شکن، خطوط جانبی، پنجره‌ها و… دیده می‌شوند. کالیپرها قرمز رنگ بوده و از رینگ‌هایی پنج پره دوبل با ظاهری بسیار زیبا استفاده شده است. ابعاد این خودرو 4574، 1876 و 1664 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور آن نیز 2720 میلی‌متر است. ظاهر عقب HS حجیم به نظر می‌رسد و دو خروجی اگزوز به همراه صفحه محافظی نقره‌ای رنگ جلب توجه می‌کند. در داخل از صفحه نمایش دیجیتال لمسی و بسیار بزرگی استفاده شده و صندلی‌ها اسپرت هستند. همچنین فرمان چرمی بوده و دوختی قرمز رنگ دارد. علاوه بر این MG HS به نور محیطی مجهز شده و نور داخل خودرو همراه با موسیقی و… تغییر رنگ می‌دهد.

مدل بنزینی MG HS با دو موتور 1.5 لیتری توربو و 2 لیتری توربو با حداکثر قدرت 166 و 227 اسب بخار عرضه شده و گشتاور آنها نیز 250 و 360 نیوتن‌متر است. در مدل 1.5 لیتری توربو از جعبه‌دنده‌ای 7 سرعته و دوکلاچه استفاده شده و مدل 2 لیتری توربو نیز به جعبه‌دنده‌ای 6 سرعته مجهز بوده و می‌توان آن را در نوع چهار چرخ متحرک نیز سفارش داد.

اما مدل پلاگین هیبریدی در کنار استفاده از موتور 1.5 لیتری توربو، به یک پیشرانه الکتریکی نیز مجهز شده و در مجموع 286 اسب بخار قدرت دارد و گشتاور آن نیز 480 نیوتن‌متر است. جعبه‌دنده در نسخه هیبریدی MG HS از نوع 10 سرعته بوده و این خودرو برای تأمین انرژی پیشرانه الکتریکی از باتری با ظرفیت 16.6 کیلووات و مجهز به سیستم کنترل دمای خنک کننده مایع استفاده کرده و می‌تواند تا 75 کیلومتر را فقط با بهره‌گیری از انرژی برق با MG HS رانندگی کرد.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.