جک کامیون خودران می سازد
با همکاری شین اتو منتشر شده در ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
جک موتورز

جک با کمک یک شرکت چینی فعال در زمینه تکنولوژی‌های مرتبط به سیستم‌های رانندگی خودران، کامیون‌های متصل و هوشمند تولید می‌کند.

به گزارش خودروم، گروه جک به منظور بهره گیری از سطح بالای فناوری رانندگی خودران در محصولات تجاری خود با یک شرکت چینی مستقر در آنهویی به نان شین اتو (Shine Auto) قرار داد همکاری امضاء کرد.

در این توافقنامه تصریح می‌شود که دو طرف تمام امکانات و قابلیت‌های خود را به شکل یکپارچه به کار گرفته و این رویداد نقش مهمی در تسهیل طرح تحولی و ارتقاء گروه جک ایفا می کند. علاوه بر این، دو طرف ضمن همکاری برای ساخت خودروهای متصل و هوشمند، برای تبدیل هفئی در مرکز استان آنهویی چین به شهری با حمل و نقل هوشمند همکاری خواهند کرد.

همزمان با اقدامات فوق، پروژه‌ای موسوم به پینین توط گروه جک و شین اتو برای ساخت کامیون‌های هوشمند آغاز می‌شود. در این پروژه از انواع تکنولوژی‌های روز در محصول نهایی استفاده شده و کامیونی با قابلیت رانندگی خودکار و سایر ویژگی‌های مرتبط برای کاربری‌های مختلف تجاری ساخته خواهد شد.

گروه جک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین خودروسازان چینی، به طور مستمر در زمینه ساخت خودروهای متصل و هوشمند فعالیت می‌کند. در حال حاضر تمام مدل‌های مرتبط به این کمپانی در بازار چین، قابلیت رانندگی در سطح 2 رانندگی خودکار را دارند. همچنین پس از چهار نسل تحقیق و توسعه و تکرار فرایندهای آن، اکنون راه حل‌های رانندگی خودکار سطح بالا این گروه بر روی خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری پیاده‌سازی می‌شود. گروه جک یکی از اولین خودروسازان بود که مجوز آزمایش حاده‌ای فناوری خود در جاده‌های هفئی را دریافت کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.