وانت برقی جیلی رادار RD6 معرفی شد
منتشر شده در ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

برند جدید رادار از هلدینگ جیلی وانت برقی RD6 را معرفی کرد.

به گزارش خودروم، برند رادار به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های جدید و الکتریکی هلدینگ جیلی، از وانت برقی RD6 رسماً رونمایی کرد. طراحی قسمت عقب در این خودرو مدرن بوده و علاوه بر استفاده از چرخ‌هایی اسپرت، برآمدگی و قوس‌های جذابی در بالای گلگیرها و کاپوت دیده می‌شود. این خودرو در بریتانیا و توسط تیم مهندسی لوتوس طراحی شده است.

رادار RD6 برای جوانانی که ساکن شهرهای بزرگ بوده و علاقه‌مند به گذراندن تعطیلات آخر هفته در ساحل و کوهستان هستند؛ طراحی شده و پیش‌بینی می‌شود که برند رادار  موفق ظاهر شود؛ چون بسیاری از خودروسازان چینی با تأسیس برندهای فرعی سعی در جلب نظر خریداران و مشتریان بازار هدفی مشابه با برندی مانند رادار را دارند. ابعاد رادار RD6 هنوز اعلام نشده؛ اما به نظر می‌رسد که اندازه آن نزدیک به تویوتا هایلوکس باشد. رادار RD6 در نسخه‌های دیفرانسیل عقب و چهار چرخ متحرک عرضه شده و قدرت پیشرانه آن هم بین 200 تا 400 اسب بخار خواهد بود و این توان برای حمل پنج نفر به همراه دو تخته موج سواری کافی است.

رادار RD6 با استفاده از پلتفرم SEA ساخته شده و بُرد پیمایشی آن بیش از 600 کیلومتر اعلام شده است. همچنین شتاب صفر تا 100 آن تنها 6 ثانیه خواهد بود.

در صنعت چین به برندسازی توجه فراوانی می‌شود و از آنجا که برند رادار بیانگر سبکی از زندگی است؛ توجه فراوانی به مقوله برندسازی رادار و استفاده از آن برای جلب مشتری می‌شود. در حال حاضر خودروسازان چینی از هر چیزی مانند کفش، لوازم الکتریکی و کوکی‌های خوشمزه برای برندسازی استفاده می‌کنند و به همین خاطر هم در تصاویر مزبور یخچال کمپینگ و رادیویی با برند رادار را می‌بینید! به علاوه یک صندوق عقب مخفی(زیر فضای بار عقب) با گنجایش 70 لیتر موجود بوده و فضای بار نیز صفحه‌ای مستقل و ضد گرد و غبار دارد. در زیر صندلی‌ها نیز فضایی با گنجایش 48 لیتر موجود است. خودرو توان تخلیه انرژی به میزان 6 کیلو وات را داشته و قادر به تأمین انرژی سه پروژکتور با قدرت 2 هزار وات به شکل همزمان است.

رادار نامی انگلیسی و بین‌المللی است و چینی‌ها آن را leida به معنی رادار می‌خوانند. در کابین دو صفحه نمایش قرار دارد. یک صفحه نمایش به عنوان صفحه کیلومتر و دیگری هم به عنوان صفحه نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی در وسط کنسول قرار گرفته است. در رادار RD6 از دستگیره‌های درب جدید به جای نمونه‌های قدیمی استفاده می‌شود.

وانت RD6 نمونه‌ای مناسب برای تردد در شهر هم دارد که با رنگ‌ها متضادی مانند قرمز و… تزئین شده و اسپرت‌تر است.

تیزر رادار RD6

 

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.