دانگ فنگ نانو باکس، گزینه‌ای مناسب برای بازار ایران
منتشر شده در ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

دانگ فنک پیش فروش مدل نانو باکس را آغاز کرده و با توجه به قیمت‌گذاری 10 هزار دلاری آن، این خودرو را به یکی از گزینه‌های مناسب برای حضور در بازار ایران تبدیل کرده است.

به گزارش خودروم، کمپانی دانگ فنگ اخیراً اعلام کرده است که مدل نانو باکس(Nano BOX) را از تاریخ 17 جولای وارد بازار چین خواهد کرد و به همین منظور از اول ژوئن پیش فروش آن را آغاز کرده و قیمت 9800 تا 10600 دلار را برای آن در نظر گرفت. قیمت مناسب و اقتصادی این خودرو، آن را برای حضور در بازار ایران به یکی از گزینه‌های مناسب تبدیل کرده است؛ چون پیش‌تر صحبت از واردات خودروهای اقتصادی با قیمت 10 هزار دلاری بود.

نانو باکس یک SUV کوچک و کاملاً الکتریکی است. در جلو گروهی از چراغ‌های جلو را مشاهده می‌کنیم و گروهی از چراغ‌ها در درون مربعی قرار دارند که به وسیله نواری حلقه‌ای تزئین شده و شمایل نسبتاً خوبی به نانو باکس داده‌اند. در کنار خودرو شاهد به کارگیری فلاپ‌هایی مشکی رنگ بر روی قوس چرخ‌ها هستیم که زیبایی خاصی ایجاد کرده است.

ابعاد این خودرو در طول، عرض و ارتفاع 3732، 1579 و 1515 میلی‌متر و فاصله بین دو محور 2423 میلی‌متر است. دانگ فنگ نانو باکس را با رنگ‌های مختلفی نظیر قهوه‌ای تیره، نیلوفری، گیلاسی و… عرضه می‌کند.موتور الکتریکی دانگ فنگ نانو باکس 44 اسب بخار قدرت دارد و انرژی آن به وسیله باتری 26.8 کیلوواتی تأمین می‌شود. بُرد پیمایشی این خودرو 331 اسب بخار اعلام شده و با بهره‌گیری از شارژ سریع می‌توان در 30 دقیقه میزان شارژ آن را از 30 درصد به 80 درصد رساند.

دانگ فنگ برای تزئین کابین از رنگ آمیزی بدنه خودرو استفاده کرده و اگر رنگ خودرو سبز نعنایی باشد؛ در داخل کابین نیز از همان رنگ استفاده می‌شود. چیدمان کنسول و… ساده و زیبا است. صفحه کیلومتر 7 اینچی و لمسی در برابر راننده قرار دارد و سرنشینان نیز می‌توانند از صفحه نمایش 10 اینچی مرکزی استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.