گریت وال با همکاری اینچکیپ وارد هنگ کنگ و ماکائو شد
منتشر شده در ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰
Great Wall Motor logo/g/ لوگو گریت وال

گریت وال با همکاری اینچکیپ وارد بازار هنگ کنگ و ماکائو شده و محصولات برند اورا را عرضه می‌کند.

به گزارش خودروم، گروه خودروسازی گریت‌ وال با امضاء قراردادی، حق فروش برخی از محصولات برندهای زیر مجموعه خود در هنگ کنگ و ماکائو را به شرکت انگلستانی اینچکیپ (Inchcape plc) واگذار کرد. به موجب این قرارداد، محصولات پاک و الکتریکی زیر مجموعه‌های گریت‌ وال با توجه به پتانسیل بالای موجود در هنگ‌کنگ و ماکائو، توسط اینچکیپ عرضه شده و گریت‌ وال برای شروع قصد دارد که مدل‌های فرمان راست و الکتریکی برند اورا(ORA) را به فروش برساند.

در حال حاضر خودروهای فرمان راست برند اورا در تایلند به فروش رسیده  و انتظار میرود که در آینده این خودروها در بازارهای بریتانیا، استرالیا، آفریقای جنوبی، مالزی و… نیز به فروش برسند. در واقع گریت‌ وال با پشتوانه برند اورا می‌خواهد که تمام بازارهای موجودِ خودروهای فرمان راست را زیر پوشش خود قرار دهد.

گروه اینچکیپ هم اکنون در لندن مستقر بوده و یکی از فروشندگان پیشرو خودرو در جهان است. این شرکت بیش از 55 سال است که در هنگ‌کنگ فعالیت می‌کند. اینچکیپ اکنون نمایندگی انحصاری چندین برند بزرگ خودروهای الکتریکی جهان در هنگ‌کنگ و ماکائو را در اختیار دارد.

گریت وال و اینچکیپ به دنبال ایجاد یک اتحاد قوی و برخورداری از ظریفت‌های کلان یکدیگر در بازارهای جهان هستند و به همین خاطر این دو با مشارکت هم خودروهای الکتریکی جدید در بازار هنگ‌کنگ و ماکائو را عرضه کرده و با بررسی میزان استقبال از آنها روند همکاری و توسعه جهانی محصول را ادامه داده و در نهایت بهترین خدمات و خودرو را به مشتریان عرضه می‌کنند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.