تصاویر رسمی چری تیگو 9 منتشر شد
بزرگ و زیبا منتشر شده در ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
تیگو 9

هلدینگ چری تصاویر رسمی شاسی بلند جدید و بزرگ تیگو 9 را در رسانه‌های چینی منتشر کرده و بزودی این خودرو را پیش فروش خواهد کرد.

به گزارش خودروم، هلدینگ چری به تازگی تصاویر رسمی شاسی بلند جدید خود با نام تیگو 9 را در رسانه‌های چینی منتشر کرده است. در رابطه با زمان عرضه و آغاز فروش این خودرو در بازار چین حرف و حدیث بسیاری وجود دارد؛ اما به نظر می‌رسد که چری محصول جدید خود را در اردیبهشت سال 1402 وارد بازار چین کرده و سپس به دنبال صادرات آن به سایر کشورها باشد.

تیگو 9

از نظر ظاهری و در جلوی تیگو 9 سبک طراحی خانوادگی چری با جلوپنجره بزرگ و چند ضلعی و تزئینات کرومی به سبک آبشاری را می‌توان دید. چراغ‌های جلو باریک و کشیده هستند و در کنار دنده‌های کرومی جلوپنجره و ورودی‌های هوای سه مرحله‌ای زیر آن جلوه بصری بسیار خوبی خلق شده است.

تیگو 9

در کناره‌های خودرو ما یک خط شخصیت برآمده را می‌بینیم که مستقیماً از چراغ‌های جلو تا چراغ‌]ای عقب کشیده شده است. زوایا در این قسمت حالتی سه بعدی دارند و رینگ‌های بسیار زیبایی را می‌بینیم که از نظر تعداد پره باید آنها را متراکم دانست. در عین حال شاهد بکارگیری سبک بسیار محبوب استفاده از دستگیره‌های درب مخفی و ایجاد سقف شناور با استفاده از ستون C و تزئین آن هستیم.

تیگو 9

در عقب نیز از عناصر بسیار محبوب این روزهای جهان خودروسازی استفاده شده و ما شاهد مجموع اگزوزهای دو گانه در دو طرف، چراغ‌هایی زیبا و متصل و اسپویلری بزرگ هستیم که منجر به افزایش جس تازگی و اسپرت بودن تیگو 9 می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده؛ این شاسی بلند به موتور دو لیتری TGDI سری Kunpeng Power با قدرت 250 اسب بخار و گشتاور 390 نیوتن متر مجهز شده و مصرف سوخت ترکیبی آن در ازای 100 کیلومتر پیمایش 7,7 لیتر است.

زمان عرضه چری تیگو 9 مشخص شده است؟

ر رابطه با زمان عرضه و آغاز فروش این خودرو در بازار چین حرف و حدیث بسیاری وجود دارد؛ اما به نظر می‌رسد که چری محصول جدید خود را در اردیبهشت سال 1402 وارد بازار چین کرده و سپس به دنبال صادرات آن به سایر کشورها باشد.

مشخصات فنی چری تیگو 9 چیست؟

این شاسی بلند به موتور دو لیتری TGDI سری Kunpeng Power با قدرت 250 اسب بخار و گشتاور 390 نیوتن متر مجهز شده و مصرف سوخت ترکیبی آن در ازای 100 کیلومتر پیمایش 7,7 لیتر است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.