چانگان شنلان S7، دومین محصول مشترک با هوآوی!
با دو نسخه مختلف منتشر شده در ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
چانگان شنلان S7

برند شنلان به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی چانگان از محصول جدید خود به نام شنلان S7 رونمایی کرده است.

به گزارش خودروم، محصولات جدید خودروسازان چینی قبل از ورود به بازار باید توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین مورد بررسی قرار بگیرند. این وزارت خانه نیز هر ماه فهسرتی از خودروهای آزمایش شده، تصاویر و اطلاعات آنها را منتشر می‌کند. اما خودروسازان چینی از این موضوع رضایت نداشته و معتقد هستند که قبل از رونمایی رسمی محصولات آنها، تصاویر و اطلاعات مرتبط به جدیدترین خودروها فاش می‌شود. این اتفاق برای چانگان شنلان S7 نیز افتاده است.

این خودرو دومین محصول این برند پس از معرفی سدان چانگان شنلان SL03 است. شاسی بلند شنلان SL03 همانند برادرزاده سدان خود در دو نوع کاملاً الکتریکی و EREV عرضه می‌شود. این خودرو را پیش از این در مراسم معرفی رسمی برند شنلان در آوریل 2022 با کد C673 می‌شناختند.

چانگان شنلان S7

شنلان S7 در سطح یک شاسی بلند با سایز متوسط قرار داد. ابعاد این خودرو 4,750، 1,930 و 1,625 میلی‌متر بوده و فاصله بین دو محور آنیز 2,900 میلی‌متر اعلام شده است. وزن نسخه EREV این خودرو 1,990 کیلوگرم بوده و نسخه EV آن نیز 1,950 کیلوگرم وزن دارد. شنلان S7 را می‌توان با رینگ‌های 19 یا 20 اینچی خریداری کرد. نسخه EV این خودرو 215 اسب بخار قدرت دارد. توان نسخه EREV شنلان S7 نیز 235 اسب بخار بوده و از یک موتور 1,5 لیتری استفاده می‌کند. حداکثر سرعت تمام نسخه‌های یادشده 190 کیلومتر در ساعت است.

چانگان شنلان S7

برند چانگان شنلان به عنوان خودروسازی الکتریکی و زیر مجموعه چانگان معرفی شد. معنی نام آن در چینی «آبی عمیق» بوده و هنوز نام انگلیسی این محصول اعلام نشده است. این خودرو را باید حاصل همکاری CATL، هوآوی و چانگان دانست. شرکای برند شنلان در جریان یک کنفرانسل خبری در آوریل 2022 معرفی شدند.

شنلان اولین پروژه مشترک شرکای یادشده نیت و آنها شاسی بلند آواتر 11 را نیز تولید کرند. برند آواتر به عنوان یک جوینت ونچر مشترک میان نیو و چانگان تاسیس شد. پس زا مدت زمانی کوتاه، نیو به دلیل مشکلات مالی آن را رها کرد و اکنون چانگان با 39 درصد و CATL با 28,99 درصد جزء سهام داران عمده آن هستند. هوآوی هم در مسیر توسعه وسایل نقلیه آواتار قرار دارد؛ اما هیچ سهمی از این برند را به خود اختصاص نمی‌دهد.

چانگان شنلان S7 چیست؟

این خودرو دومین محصول این برند پس از معرفی سدان چانگان شنلان SL03 است. شاسی بلند شنلان SL03 همانند برادرزاده سدان خود در دو نوع کاملاً الکتریکی و EREV عرضه می‌شود.

مشخصات فنی شنلان S7 چیست؟

نسخه EV این خودرو 215 اسب بخار قدرت دارد. توان نسخه EREV شنلان S7 نیز 235 اسب بخار بوده و از یک موتور 1,5 لیتری استفاده می‌کند. حداکثر سرعت تمام نسخه‌های یادشده 190 کیلومتر در ساعت است.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.