جدیدترین تصاویر جاسوسی از بی وای دی فریگت 05
منتشر شده در ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰
BYD frigate 05 spy images-1

تصاویر جاسوسی جدیدی از خودروی شاسی‌بلند بی وای دی فرینگت 05 (BYD frigate 05) منتشر شده و اکنون می توان تقریباً محیط داخلی این خودروی جدید را دید.

به گزارش خودروم، به تازگی تصاویر جدیدی از بی وای دی فریگت 05 (BYD frigate 05) منتشر شده است. این خودرو یک شاسی‌بلند از سری اوشیانیت (Oceannet) بی وای دی بوده و از نظر جایگاه باید آن را پایین‌تر از فریگت 07 قرار داد. در این مجموعه تصاویر، پوشش استتاری سنگینی برای نمای بیرونی به کار رفته است؛ اما به خوبی می‌توان محیط داخلی این خودرو را مشاهده کرد.

BYD frigate 05 spy images-2

از نظر ظاهری باید طراحی فریگت 05 را براساس زبان طراحی دریایی بی وای دی و دقیقاً همانند دِسترویر 05 (BYD Destroyer 05) دانست. در فریگت از جلو پنجره‌ای بدون حاشیه با لبه‌های عرضی استفاده شده و ظاهر خودرو در جلو بسیار کشیده به نظر می‌آید. ظاهر چراغ‌های فریگت 05 نیز شبیه به دِسترویر 05 بوده و از چراغ‌هایی موسوم به Xinghui استفاده شده است. به طور کلی ظاهر فریگت 05 شباهت زیادی به سانگ پرو New Energy دارد و چراغ‌های عقب نیز کاملاً مشابه با آن است.

BYD frigate 05 spy images-3

با نگاهی به تصاویر جاسوسی منتشر شده از محیط داخلی فریگت 05 باید گفت که کابین نیز شباهت بسیار زیادی به سانگ پرو New Energy دارد؛ اما برخی از جزئیات محیط داخلی آن تغییر کرده و به عنوان مثال از لوگوی جدید بی وای دی بر روی فرمان استفاده می‌شود. همچنین به جای خروجی‌های تهویه مطبوع مربعی شکل، از خروجی‌های هوای دایره‌ای استفاده شده است. فریگت 05 در پشت فرمان به یک صفحه کیلومتر و پانل ابزار 8,8 اینچی مجهز شده و از یک صفحه نمایش مرکزی با قابلیت چرخش بر روی داشبورد استفاده می‌شود.

احتمالاً فریگت 05 از همان سیستم هیبریدی پلاگین DM-i و مشابه با سانگ پرو New Energy استفاده می‌کند و انتظار می‌رود که این خودروی جدید تا پایان سال جاری میلادی رسماً معرفی شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.