تاریخ سازی بوگاتی با تحویل 80 خودرو در سال 2022
اوضاع مطلوب منتشر شده در ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
بوگاتی

بوگاتی با تحویل 80 خودرو در سال 2022 توانست به رکوردی تاریخی در طول فعالیت خود دست پیدا کند و مشتریان ثروتمند خود را راضی کرده است.

به گزارش خودروم، بوگاتی موفق‌ترین سال کاری خود از آغاز فعالیت خود را در سال 2022 تجربه کرد. این ابرخودروساز فرانسوی در مجموع موفق شد که 80 خودروی جدید را به مشتریان خود تحویل دهد که این میزان بیشترین تعداد خودروهای مونتاژ شده و تحویلی این شرکت در یک دوره 12 ماهه است. این خودروساز اکنون تنها 100 نمونه دیگر از مدل شیرون را خواهد ساخت تا به این ترتیب تمام سفارش‌های مرتبط به 500 نسخه برنامه‌ریزی شده این خودرو را به مشتریان تحویل دهد.

زمانی که صحبت از ابرخودرویی با پیشرانه W16 باشد؛ در میان 80 خودروی دست ساز بوگاتی در سال 2022 نام شیرون و 9 نمونه از نسخه شیرون سوپر اسپرت پلاس 300 به گوش می‌رسد. تمام 10 نمونه بوگاتی چنتو دیه چی نیز مونتاژ و تحویل مشتریان شد. همه مدل‌های شیرون و شیرون اسپرت در بازار اروپا عرضه شدند. بسیاری از خودروهای یادشده دارای آپشن‌های منحصر به فرد و سفارشی بوده و آتلیه بوگاتی در مولشیم را به مکانی بسیار شلوغ تبدیل کرده بودند.

بوگاتی نیز مانند همه برندهای لوکس، درجه یک و بین‌المللی جهان در سطح بالایی از رقابت در زمینه طراحی و عملکرد فنی حاضر شده و در سال 2022 با چالش‌های مختلفی روبرو شد. کریستف پیوچون، رئیس بوگاتی می‌گوید که تیم آنها که مشتکل از افرادی با استعداد بی نظیر و فداکاری است؛ امسال نیز با چالش‌های گوناگون دست و پنجه نرم کرده است.

در سال 2022 بوگاتی به توسعه و ادامه برنامه‌های قبلی خود پرداخت و تمام جایگاه‌های تولیدی خود را به شیرون، میسترال و بولید اختصاص داد و بخشی از تمرکز خود را بر روی مشتریانی قرار داد که مایل به خرید یک بوگاتی دست دوم هستند. این شرکت تعدادی از خودروها را تحت برنامه‌ای برای فروش خودروهای دست دوم به نام Certified Pre-Owned فروخت که تعداد آنها را فاش نمی‌کند. بوگاتی تمام خودروهای یادشده را براساس یک چک لیست 110 بخشی و مطابق با استانداردهای خود بررسی کرده است.

بوگاتی سال 2023 را با برگزاری حراج خودروهیا دست دوم خود در پاریس آغاز می‌کند. همچنین این شرکت به ساخت و تحویل 100 نمونه باقی مانده از بوگاتی شیرون ادامه خواهد داد و بزودی تولید میسترال و بولید را آغاز خواهد کرد.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

2 دیدگاه

  1. همایون گفت:

    اقای کارشناس بوگاتی انگلیسی است نه فرانسوی لطفا کمی مطالعه کن

    • بیقراق گفت:

      بوگاتی فرانسوی هست. همین الان هم دفتر مرکزی این شرکت در مولشایم واقع در فرانسه می باشد

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.