بوگاتی از گاوصندوق انحصاری و جدید خود رونمایی کرد!
حفاظت لاکچری منتشر شده در ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰
گاوصندوق بوگاتی

بوگاتی یکی از عجیب‌ترین محصولات خود را معرفی کرده و گاوصندوق انحصاری و جدید این شرکت برای محافظت از اطلاعات هایپرکارهای بوگاتی طراحی شده است!

به گزارش خودروم، حالا وقت آن رسیده که یکی از متفاوت‌ترین محصولات بوگاتی را ببینیم. اگر صادق باشیم؛ حقیقتاً باید بگوئیم که هیچ وقت فکر نمی‌کردیم که روزی در مورد گاوصندوق و ایمنی آنها در خودروم بنویسیم! اما با کمال تعجب این خبر را منتشر می‌کنیم؛ چون این اولین بار نیست که بوگاتی با برند Buben&Zorweg همکاری می‌کند. در سال 2020 هم گاوصدوقی با نام Grande Illusion Chiron و با الهام از طراحی بوگاتی شیرون پلاس 300 ساخته شده بود.

برای ساخت نمونه جدید گاوصندوق بوگاتی از دم کوسه مانند Type 57 Atlantic برای طراحی بالای گاوصندوق الهام گرفته شده است. حرف آشنای C از طریق نورپردازی فانتزی دیده می‌شود. این گاوصندوق در سه طرح مختلف عرضه شده است. طرح Hyper Track را باید نماینده خالص‌ترین شکل محصولات بوگاتی دانست که در آن از فیبر کربن با رنگ مشکی و چرم ناپا Pace Blue برای اشاره به رنگ فرانسوی Racing Blue استفاده شده است. بوگاتی و Buben&Zorweg در مجموع تنها 25 گاوصندوق جدید و انحصاری را با این طراحی به تولید می‌رسانند.

گاوصندوق بوگاتی

برای ساخت گاوصدوق جدید بیش از 18 ماه همکاری شده و از عناصری مانند فولاد ضد زنگ برای پوشش بالای آن و افزایش دوام و جلوگیری از خراش استفاده شده است. برای ساخت دستگیره‌ها بیش از 3 هزار مرحله فرز کار نیاز بوده و هر دو طرف گاوصدوق دارای نورپردازی با قابلیت کنترلی است.

گاوصندوق قبلی و 2020 بوگاتی از نمونه جدید آن شیک‌تر بود. این گاوصندوق که Grande Illusion Chiron نام دارد؛ حدود 215 کیلوگرم وزن داشته و در بالای آن یک ساعت دقیق توربیلون قرار دارد. درب به سمت بالا باز شده و تنها از طریق اثر انگشت بیومتریک یا تراشه ترانسپوندر باز می‌شود. حتی یک کشوی مخصوص برای حفاظت از امواج رادیو به منظور جلوگیری از هک کلیدها و… در این گاوصندوق وجود داشت تا سارقان اطلاعات هایپرکارهای شما را کپی نکنند!

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.