سرمایه‌گذاری بایدو و شیائومی در تولید چراغ های خودرو!
منتشر شده در ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

شرکت فناوری فوتو الکتریک شانگهای ژینگه به عنوان یکی از تولیدکنندگان و توسعه دهندگان لامپ‌های LED خودرو از تأمین بودجه مورد نیاز خود با همکاری بایدو و شیائومی خبر داد.

به گزارش خودروم، ژینگه(Jinghe Tech) ده‌ها میلیون یوان را با همکاری صندوق توسعه و سرمایه‌گذاری شیائومی و بایدو ونتورس(Baidu Ventures) جمع‌آوری کرده است. درآمد حاصل از این سرمایه هنگفت، صرف افزایش ظرفیت تولید و تکمیل پروژه‌های در حال توسعه کمپانی ژینگه خواهد شد. این شرکت در سال 2011 تأسیس شده و به عنوان یکی از تأمین کنندگان ماژول‌های LED خودرو به تحقیق، توسعه مشترک، طراحی و ساخت چراغ‌های دیجیتال و هوشمند برای خودروسازان مختلف پرداخته است. این شرکت دارای فناوری‌های اصلی ساخت ماژول‌های LED هوشمند و کنترل کننده‌های دامنه روشنایی خودروها است. در حال حاضر ژینگه محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط به ماژول‌های دوربین، ECU و… را تولید کرده و توانایی تولید پنل‌های چراغ جلو ماتریسی ADB را دارد.

محصولات ژینگه با استقبال خودروسازان بزرگ چینی همراه شده و آنها سفارشاتی با مقیاس بزرگ و تولید انبوه را دریافت کرده‌اند. تعداد خودروسازان همکار با کمپانی ژینگه بیش از 20 عدد بوده که از جمله آنها باید به جیلی، نیسان، اکسپنگ، بی‌وای‌دی و گِک اشاره کرد. ژینگه انتظار دارد که سالانه حدود یک میلیون واحد از ماژول‌های نوری هوشمند آنها در خودروهای گوناگون نصب شود.

علاوه بر این، ژینگه به عنوان یکی از تأمین کنندگان واجد شرایط، نامزد همکاری با کمپانی‌های هیومن هورایزن، هوزون و WM موتورز بوده و انتظار می‌رود که 15 مدل از محصولات جدید کمپانی‌های مزبور در نیمه دوم سال 2022 از ماژول‌های ژینگه استفاده کنند.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.