گروه ZF آلمان یک کارخانه جدید در چین می سازد
با استانداردهای روز منتشر شده در ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
زد اف / ZF

زد اف به منظور پاسخگویی و تامین بهتر قطعات خودروهای الکتریکی، کارخانه‌ای جدید در چین برای ساخت سنسور، دوربین و... خواهد ساخت.

به گزارش خودروم، گروه ZF یک فرداد سرمایه‌گذاری مشترک با دولت منقطه‌ای گوانگژو هوادو در کشور چین برای ساخت یک کارخانه الکترونیکی جدید امضاء کرد. این کارخانه با معیارهای درجه یک جهانی ساخته شده و دارای اتوماسیون و هوشمندی خاصی است.

گروه ZF به عنوان یکی از تامین کنندگان قطعات خودرو که در آلمان مسقر است در این باره می‌گوید که امضاء این قرارداد بخشی از تلاش ZF برای توسعه ظرفیت تولید خودرو در زمینه‌های اتومبیل‌های خودران، دوربین، سنسور و ترمز الکترونیکی است. این کمپانی انتظار دارد که ساخت کارخانه جدید آن در سال 2023 آغاز شده و در سال 2025 شاهد تولید حجمی آن باشد.

فاز اول کارخانه جدید زد اف در چین به مساحت 12 هزار متر مربع و شامل یک کارگاه تولید، مونتاژ الکترونیکی بدون استاتیک Industry ورژن 4 دارای دما و رطوبت قابت و استانداردهای اتاق تمیز کلاس 100 هزار می‌شود. همچنین امکانات پشتیبانی تولید مانند انبار، بخش فناوری اطلاعات، فضای اداری مدرن و مطابق با استاندارد ورژن 3 و اداری ZF با ظرفیت 700 کارمند از دیگر ویژگی‌های این کارخانه هستند.

یکی از اعضاء هیئت مدیره گروه ZF می‌گوید که این شرکت به سوی تحویل سریع و حرکت در آینده از طریق فناوری‌های جدید می‌رود و نقش مهمی دراکوسیستم باز ایفاء خواهد کرد. منطقه هوادو ناحیه‌ای از شهر گوانگژو بوده و بخشی از زنجیره کامل تامین صنعت خودرو را تشکیل می‌دهد. در این منطقه مجموعه‌های اصلی خودرو از قبیل موتور، شاسی، بدنه و تجهیزات الکتریکی ساخته شده و تحقیق و توسعه تمام اجزاء کلیدی در همان نقطه انجام می‌شود. محصولات ZF به بیش از 100 کشور جهان صادر شده‌اند. همچنین فاز اول پایگاه آزمایشی ICV با مساحت 1,5 میلیون متر مربع در سال 2024 تکمیل می‌شود.

دسته بندی ها: تازه ها عناوین روز
برچسب ها:

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.