یانگ وانگ Yangwang برند جدید  و ممتاز بی وای دی شد
لوکس و گران منتشر شده در ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰
بی وای دی

بی وای دی برند جدید و ممتاز یانگ وانگ را معرفی کرد.

به گزارش خودروم، بی وای دی به عنوان یکی از تولیدکنندگان خودروهای الکتریکی چینی، روز گذشته اعلام کرد که برخی از محصولات جدید خود را با برندی تازه عرضه می‌کند. این برند با نام یانگ وانگ (Yangwang) شناخته شده و اولین محصول آن یک خودروی آفرودی خواهد بود. یانگ وانگ در انگلیسی به معنای «بالا را نگاه کردن» ترجمه می‌شود.

بی وای دی در فوریه 2021 اولین اقدامات را برای تاسیس برند جدید خود انجام داد و ساختار سازمانی خود را تغییر داده بود. به گفته بی وای دی، براساس محصولات موجود در بازار، انتظار می‌رود که برند جدید و ممتاز این شرکت در محدوده قیمتی 110,280 تا 206,763 دلار فعالیت کند.

بی وای دی اکنون در بخش خودروهای سواری، سری Dynasty، Denza و Ocean را تولید می‌کند و برند جدید این شرکت در سطوح بالاتری نسبت به محصولات یادشده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که به غیر از دنزا که حاصل سرمایه‌گذاری مشترک بی وای دی و مرسدس بنز است؛ سایر برندهای فرعی این شرکت به طور کامل در اختیار آن هستند.

برند یانگ وانگ در 7 نوامبر 2022 به عنوان یک شرکت فروش خودرو در شنژن ثبت شده و براساس اسناد، کاملاً متعلق به بی وای دی است. پیش‌تر خودروم گزارش‌هایی در رابطه با مشاهده شاسی‌بلند آفرودی این برند منتشر کرده بود.

یانگ وانگ خود را نماینده و معیار خودروهای ممتاز چینی می‌داند و در مبحث تولید به ایمنی، عملکرد خودروهای پاک و… توجه کرده و به دنبال ارتقاء مباحث یادشده است.

یانگ وانگ چیست؟

برند جدید و ممتاز خودروسازی چینی و الکتریکی بی وای دی بوده و در محدوده قیمتی 100 تا 200 هزار دلاری فعالیت خواهد کرد.

یانگ وانگ به چه معنی است؟

یانگ وانگ Yangwang در انگلیسی به معنی «بالا را نگاه کن» ترجمه می‌شود.

ثبت دیدگاه

لطفا جهت پاسخ دهی به دیدگاه خود از زبان فارسی استفاده نمایید.